TFF 2. LİG 2019/2020 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2-0 BAK Spor

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Ocak 2020, 17:02:09

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

20 Ocak 2020, 17:02:09 Son düzenlenme: 27 Ocak 2020, 21:47:18 mehmet yılmaz
TFF 2. LİG 2019/2020 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Başkent Futbol Akademi Spor
26 Ocak 2020 Pazar
13:30
Yeni 19 Mayıs Stadyumu

Averajın da gerektiği bir yarışın içindeyiz. Galibiyetle ilgili hiç bir tereddüdüm yok ama farklı galibiyet lazım. İlk devredeki tökezlemeden ders çıkarmak ve onu hep hatırda tutup, rövanşı farklı almak gerekiyor.

Takımda çok açık bir teknik direktör etkisi görülüyor. Devam edeceğine inanıyorum.

_SoN_

Galibiyet alacağız ama bu sefer farkta istiyoruz :) Başarılar Samsunspor.

cany

İlk yarıdaki maç gibi saçma sapan bi sonuç olmaz. Hoca etkisi de belli oluyo zaten. Galibiyetlere devam

jean

Farkli galibiyet almamiz lazim manisanin maci zor ama kazanacaklar gibile geliyor fark lazim bu macta

cembaba

İlk devredeki BAKSPOR maçını canlı izledim. Takımımız o dönemle karşılaştırılmayacak kadar güçlü durumda. Forvet oyuncuları Ahmet Sun'a dikkat etmek gerekiyor. Çok gezen ve arayan bir forvet. Takımımız takım oyunuyla beraber kazanır umarım.

Stoper

Biz rahat ve farklı geçeriz.
Hacettepe maçında izlediğim Manisa, Hekimoğlu deplasmanında kayıp yaşar. Aldıkları 4-0'lık sonuç aldatmasın.

Erkam sakat. Stoper de Burak'ın yanında Ercan olur büyük ihtimalle. Hücum oyuncuları zorlasada üsttesin gelir bu ikili, inanıyorum gol yemeden bu maçı da atlatırız.

brigand

Takımda yeni transferlerin ilk maçtan şans bulmuş olması rekabeti de artırmış durumda. Oyun olarak istediğimiz seviyede olmadığımız açık ancak mücadele olarak daha ilerideyiz. Farklı skor için önde erken baskıyla başlamamız lazım. Şu ana kadar bunu hiç tercih etmedi Ertuğrul Sağlam. Belki daha moralli şekilde iç sahada bu şekilde başlayabiliriz.

evolution55

son maçı çalıştığım için 90 dakika boyunca izleyemedim ara ara baktım. ama sizlerin yorumlarından anladığım burak-ercan yerine burak-veli ikilisi tercih edilebilir gibi

evolution55

5098 bilet satılmış, kombineler hariçtir diye düşünüyorum

Raqua55

Haydi Samsunum Durmak yok tam gaz devam.Bol gollü kazanacağımız bir maç olsun.

Sadece Samsunspor

Stoper

Mevsim şartlarına göre hava çok iyi, bugün net bir galibiyet bekliyorum. Şubat sonununa kadar seriye devam edersek, bu iş olacak.

evolution55

55_OrHaN_55

Rakip kalecinin dezavantajını iyi değerlendirmeliyiz. Güneş tam karşısında ve görüşünü etkiliyor. İkinci yarı aynı dezavantajı biz yaşayacağız.

55_OrHaN_55