PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

berusa55

Bitime bir hafta kala ligde kalmayı garantilemek... Şu lanet sezonda gönül isterdi ki, cümleyi "Bitime bir hafta kala süper lige çıkmayı garantiledik" şeklinde yazalım. Ama her musibette vardır bir hayır. Şehrimize geçmiş olsun. Her yönüyle gudubet sezon bizim için sona erdi.

Bu sene kayyumun eşiğinden takımı kurtaran ve zor şartlar altında ayakta kalmamız sağlayan büyük kaptan Emin Kar'a ve yönetimdeki arkadaşlarımıza büyük emekleri için teşekkürler. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun.

isa55

Ne kadar Samsun düşmanı var.
Yayını izleyemezken sahadan.com dan takip ediyordum. Ofsayt olan golde bile hemen golü eklediler, penaltı çekilmeden 1-1 yazdılar. Samsunun dostu yok.
Bu arada Bafrasporun şampiyonluğu(Çarşambada kurtulmuş oldu), ankaragücünün düşmesi inanılmaz sevindirdi beni.

lato

Sene başında bu takım bu sene ne düşecek ne de çıkacak deseler hepimiz şüphesiz kabul ederdik. Zor günde elini taşın altına koyan Emin Kaptan ve yönetiminden Allah razı olsun. Yeri geldi ağır eleştiriler yaptık kalpler kırıldı bol stresli bir sene geride kaldı. Evet karşılıklı yanlışlar olmuştur ama hiç bir zaman yönetimin iyi niyetinden şüphem olmadı inşallah hatalardan ders çıkarılarak yeni sezona aynı yönetimle devam edebiliriz. Bu şahsi fikrimdir en azından Samsunsporlu olduklarından şüphe duymuyorum. Bırakacaklarsa da hepsi haklarını helal etsinler.

Ellibeş Numara

Derin Bir 'Oh' Çektik. Bundan Sonra Tek İstediğim, Haftaya Göztepe'nin Küme Düşmesi.. :D

Tufan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 05 Mayıs 2013, 19:07:35
Derin Bir 'Oh' Çektik. Bundan Sonra Tek İstediğim, Haftaya Göztepe'nin Küme Düşmesi.. :D

düşmesin mis gibi 6 puan. Zamanında hocasının tarla gibi statları var dediği Tavşanlı gitsin nereye giderse.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Tufan - 05 Mayıs 2013, 19:12:02
düşmesin mis gibi 6 puan. Zamanında hocasının tarla gibi statları var dediği Tavşanlı gitsin nereye giderse.

Stadımızın zemini için "tarla gibiydi" tabirini kullanan vatandaş Akhisar Belediyenin hocasıydı yanılmıyorsam. Süper lige çıktığımız seneki ilk maçımızdı.

Tufan

teksas3455

Kızmayın ama takım şu an çok kötü durumda. ÖZeti izledim gollerden başka pozisyonumuz yok.
Allaha şükürler olsun kazanmışız yoksa son hafta ADS bizi çuval ederdi.

Bu ruhsuzları temizlemek lazım, nasıl olur bilmiyorum ama  :o  :o  :o

varol55

takımı komple temızlemelıyız hoca da dahil arkadaşlar..özetı seyrettım resmen acemıler mandası gıbıyız.bu maçı seyredenler çok konuşur yanı bu maç ulusal medyada çok tartışılır valla.kalecinin yediği golu gördunuz mü :)

55erhan55

kim neyi tartışıyorsa tartışsın bizim derdimiz değil biz ligde kaldık gerisi teferruattır.

lato

Boşver hocam adam Buffon değil ya geçen hafta da topa vurdu savunmaya çarpıp Ergin Keleş'in önünde kaldı boş ağlara yuvarlamak kaldı ona da.

SametYılmaz55

bu maçı konuşacaklarsa Abdulkadir'in frikiğini izlesinler daha sonra sekmedeki X işaretine basıp çıksınlar ;)

55erhan55

Allah'a şükür 16 hafta galibiyet almadan bi takım küme düşmüyorsa o takımın armasının büyüklüğündendir.

seyf55

Şükürler Olsun Allah ım istediğimiz oldu ama koca Samsunspor PTT ligin den düşmedi diye sevinmemiz de acı bir olay

Ertuğrul Sağlam