21. Hafta - Samsunspor'umuz - Kocaelispor: 0-3

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Şubat 2008, 18:56:02

« önceki - sonraki »

alucralı

teoman için samsundaydık orduspor ve akıncılar grubunu temsilen samsunsporda sahada tek ceil gözüktü futbolcular kayıp
kocaelispor taner gülleriyi çıkart bir şey yok bence

only55

10 Şubat 2008, 19:09:26 #211 Son düzenlenme: 10 Şubat 2008, 19:12:37 only55
Bu resim bence bir suç niteliğindedir. Sen koskoca SAMSUN şehrinin adının yazdığı tabelanın üzerine çıkıp baştaki "S" harfini kapatarak kendine göre yaptığın maymunluğu ben bir Türkiye vatandaşı olarak kabul edemem bırak Samsunlu olmayı. Bu resime bu forumdan ya da başka yollar ile hiç bir SAMSUNSLU'nun da tepki göstermeyişini anlamak mümkün değil. Bu resmen suçtur hem de çok adice ve kalleşce bir suç.Burası ATATÜRK şehridir. Sizin sözde "deprem maymunları" lafınız kocaman bir yalandır ama bu yapılan gerçektir. Hem de bunu kendi sitenize büyük bir marifet diye koymanız da aslında sizin ne kadar insanlıktan nasip almış ve bu ülkeyi ne kadar sewdiğinizle ilgilidir. SİZ İNSANLIKTAN NASİP ALMAMIŞ ,? BATININ EN GELİŞMİŞ ŞEHRİNİN ? GERİ KAFALI YARATIKLARI HEPİNİZİ KINIYORUM , ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN , YAZIKLAR OLSUN SİZE ...

http://korfez.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18928 

( bU RESİM SİZİN HAYWANLIĞINIZIN EN İYİ GÖSTERGESİDİR ,KIZMAYIN ARTIK MAYMUN DENİLDİĞİNDE...)

Çaðrý55

only55 dediklerinde haklısın bende düşündüm bunu bildiğim kadarıyla bu tür oynamalar yasak ama emin değilim ayrıca batının en gelişmiş şehride nerden çıktı konum olarak sanayide iyiler ama şehircilikte bizle yarışamazlarr Samsun şehri yanında kocaeli köydür havası mat itici bir şehir.deprem çingeneleri diyeni bağlar Allah ona akıl versin ama ben duymadım kocaeli çingeneleri denilmiş heralde kendilerini acındırıyolar sanırsam deprem hepimizin acısıdır...

kayacan

Şimdi nediyeyim ben bu denyoya. Bunun vucudu var ama içine beyin koymayı unutmuşlar. Biz misilleme olarak kocaelinden daha güzel şeyler türetiriz ama bunlar gibi beyin yoksunu olmadığımız için elimizi kirletmiyoruz.Ama resmini koymuş resimde kimliği çok açık belirli.Samsundaki arkadaşlar bu grubu ve tabeladaki zavallıyı savcılığa bildirmeli ve suç duyurusunda bulunmalılar.Buradan olursa bende başvururum.

samet

eğer küme düşersek külübü kapattıralım...koca samsun şehrinin b kategorisine düştükten sonra oynatmanın bir mantığı yok..samsun basketle yola devam ederiz intikamımızıda alırız...bu işe bir çözüm bulalım kendi evimizde 2000 seyirciyle oynuyoruz...nufusumuz 1.200.000 yani anlayın...

körfez55

adamlar 10 tane topic açmış sitelerinde bu ne mutluluk :) sevinmiş garibanlar.ayrıca bol keseden sallamışlar.samsuna bile dil uzatmış densizler köseköye benziyo die: kendi boklu yürüyüş yoluna mı pis denizlerine mi yoksa kirli havasına suyunamı benzettiler burayı. bu kadar komik olduklarınıı bilmiyodum...bi de bilet fiyatlarıyal iligili mail kampanyası başlatmışlar ama türkçeleri yetmemiş mağdur yazmaktan aciz cahiller :)  sanki şampiyon olmuşlar bizi yenmek onları baya mutlu etmiş...samsuna gelenleri savaştan dönen asker gibi karşılamışlar muhahaha.bu koifkler harbi komik yafsss.

celebi

ne olacak maymunlar sanki kocaeliyi bilmiyoruz >:( >:(

Baþkent_55

yazılacak çok şey var ama.....öncelikle bizleri cümle aleme rezil ettiğiniz için samsunsporun ruhsuz oyuncuları saolasınız......ikinci kocaeli her gol attığında hepberaber kocaeli taraftarına koşan samsunspor taraftarı ya biz bu kadar küçüldükmü nası yapar büyük samsunspor taraftarı bunu kendi stadının koltuklarını nasıl kırar........neden ? niçin ?1.200.000 şehirli kent neden 20.bin kişil stadı dolduramaz.....küskünüz demi küstük ya ben bu stadda ayakta durmaya bile yer yok zamanları bilirim yaa.....3-5 çingeneye neden rezil ettiniz bizi yaa......taraftarımıza çoluk çocuk diolar ya inanamıyorum ben 28 yaşındayım ne abilerimi bilirim stadda maç sonunda ağlayan sinirinden tv parçalayan.........BU LEKEYİ TEMİZLEYİN  BU LEKEYİ TEMİZLEYELİM.......

Sercan

Ulan ara sokaklarda bile joplandık.Adamlar artık Samsun'da çok rahat deplasman yapar hale geldi.Samsun polisi sağolsun...

ozkan17

ya bızım ınsanımız hıc akıllanmıyo hee bıraz bırbırımızı tutalım yaa..polıs dedıgın bole durumlarda kendı sehrının ınsanını tutar..gecen kayserı-bjk macında ıvankovun sozlerını duyan varsa ne demek ıstedgımı anlayacakdır

onurbas

bız her deplasamanda joplanıyoz MALATYADA bızı polısler jop manya yaptı o kadar jopun acısıyla takımımızı desteklemeye dvam ettık ama en sonunda sabrımız tastı kardesim napalım bızı joplayan polislerı bu sefer bız onları kendı joplarıyla jopladık adamlar artık  bıze vurdukca jopun acısı etkılemedı ve bızde elerınden aldık onları jopladık bu yaptımız guzel bişe dil ama taraftatı celeden cıkardı emnıyet onlar bunu hakkettı kardesim  sen kendı taraftarını joplama gel bızı jopla oh ne guzel

onurbas

kocaelı macında bıze cevıkkuvet saldırsaydı kesın olaylar buyurdu...

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: ozkan17 - 11 Şubat 2008, 16:30:29
ya bızım ınsanımız hıc akıllanmıyo hee bıraz bırbırımızı tutalım yaa..polıs dedıgın bole durumlarda kendı sehrının ınsanını tutar..gecen kayserı-bjk macında ıvankovun sozlerını duyan varsa ne demek ıstedgımı anlayacakdır

doğru diyosun ama bu polislerin çohu başka şehirli memleketi Samsun deil. Yani bizi jopluyanlar arasında mal-atyalıda olabilir.

onurbas

erdem

zaten özetlerde yediğimiz 3.golden sonra kameraya öpücük atan topcunun arkasındaki polislere baksanıza,adamların kulakları ağzında gol yedik diye.allah belalarını versin ya...bu kadar düşman olunmaz yaşadığın memlekete ya >:(