12.Hafta | Konyaspor:4 SAMSUNSPORUMUZ:2

Başlatan tuzlalı, 01 Kasım 2005, 12:45:40

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Gecmis olsun, konyasporun bu haftaya kadarki maclarinda sadece 2 kere 2 taneden fazla gol atilmis. Bugun tam 6 tane atildi. Tabiki bu bizden kaynaklaniyor.

Fecr_55

4-2 bitti mac...
öne gectik ama korumasini bilemedik...
bu lig bizim icin süper degil daha cok kara bir lig oldu artik...böyle giderse merhaba 2. lig... :evil:

baha55

ya bu kadar olmaz arkadaslar her maç bi takım 3 den fazla gol yiyosa abi bu takım düşsün..düşsünde hiç olmazsa 2, ligde her önüne gelenden 3 gol yemeyiz yazıktır  günahtır yaa...bu kaleciyi bu takıma layık görenlerin Allah belalarını versinn...bu kadar gol atıp da hatalar yüzünden bu kadar gol yeniyor ve hala o kaleci o kaleye geçiriliyosa ben o yönertiminde teknik heyetinde   AKLINDAN MANTIGIN DAN SÜPHE DUYARIMM..KOY PAF TAKIMIN KALECİSİNİ ODA YER ANCA 3 GOL... BU KADAR SEREFSİZLİK OLMAZZZ......YAZIK YAAA....GURBET ELDE MİLLETİN YÜZÜNE BAKAMIYORUZZZ...GİT 6 YEE  GELL33 YE GİT 3 YEEEEE.....

Rentboy

Alıntı yapılan: "baha55"ya bu kadar olmaz arkadaslar her maç bi takım 3 den fazla gol yiyosa abi bu takım düşsün..düşsünde hiç olmazsa 2, ligde her önüne gelenden 3 gol yemeyiz yazıktır  günahtır yaa...bu kaleciyi bu takıma layık görenlerin Allah belalarını versinn...bu kadar gol atıp da hatalar yüzünden bu kadar gol yeniyor ve hala o kaleci o kaleye geçiriliyosa ben o yönertiminde teknik heyetinde   AKLINDAN MANTIGIN DAN SÜPHE DUYARIMM..KOY PAF TAKIMIN KALECİSİNİ ODA YER ANCA 3 GOL... BU KADAR SEREFSİZLİK OLMAZZZ......YAZIK YAAA....GURBET ELDE MİLLETİN YÜZÜNE BAKAMIYORUZZZ...GİT 6 YEE  GELL33 YE GİT 3 YEEEEE.....
al benden de o kadar kardeşim ya.sezon başladı başlayalı biryerlerimizi yırtıyoruz ama duyan yok.yeter ya yeter el insaf bize de.bu kadar rezillik görmedim ben hiçbir sezonda...

Clint_Eastwood

Söylenecek pek fazla bir şey kalmadı artık. Eğer devre arası iyi transferler yapılmaz ise seneye 2.ligde oynarız. Bu sonuçları Samsun şehri hiç haketmiyor. Yeni haftaya yine moralsiz başlıyoruz maalesef. Herkese sabırlar diliyorum...

samsunsevdalısı

maalesef bir pazarımız daha zehir oldu.maçın 2-2 ye gelmesi ile umutlansam da ne yazık ki ali uyanık vardı kalede...
deplasmanlarda her takıma en az 2 gol atmışız,ankara ve kayseriye 3 tane.ama maalesef gelinen durum ortada.devre arasına kadar en azından iç sahadaki maçlarımızın tamamını kazanmalıyız.zira durumumuz ikinci yarıda bile kurtulamayacak seviyeye gelebilir.
ben yinede bu takıma güveniyorum.
son maça kadar kişisel desteğim sürecek

kral55

Alıntı yapılan: "bodensee55"banko maci alacaz moruklar rahat olun

Herzamanki gibi yenildik.

jean

iyice sacmaladik galip gelemez olduk haftalar geciyor saka maka toparlayamiyoruz ne diyecegimi bilemiyorum mac icin yoruma gerek yok

timofte

Maçın özetlerini izlemeden yorum yapmak istemedim, görüntüleri az önce  Trt-1 Telelig programında izledim. İzlemeden önce gollerde defans ve kaleci hatası olmayabileceği umudum vardı. Ama her zamanki gibi yenilen gollerde defansın da kaleci Allum'un da evlere şenlik hareketlerinin olduğunu gördük. İkinci golde iki oyuncumuz birbirine düşüp topu rakibe adeta ikram ettiler.

Allum top sektirme sorununa çözüm bulamamış, üçüncü golde topu rakibin önüne doğru çeldi. Hatta Konya'nın ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golünde de aynı hastalığın su yüzüne çıktığını gördük. Ama Allum zaten böyle bir kaleci ben ondan çok defalarca yazdığım gibi sene başında Samsunspor'un kalesini Kerem ve Allum Buker'e emanet edenlere kızıyorum.

Ev sahibi takımın gol pozisyonlarından birinde Konya forvet oyuncusunun bizim Kenan'ı kale sahası önünde bir iki defa çalımlaması karşısında dehşete düşmemek elde değildi. Bu pozisyonu izleyince Kenan'ın form düşüklüğü ilk ortaya çıktığında yapılan eleştirilere verdiği tahammülsüz cevabı hatırladım. Keşke insanlara laf yetiştireceğine eksiklerini giderme ve kendini geliştirme yoluna gitseydi. Bu takımda canını dişine takarak oynayan ve gerçek Samsunsporlu olduklarını bildiğimiz Kasım, İmdat gibi oyuncular bile artık katkı sağlayamadıkları düşünüldüğünde bir anda gönderildi.

Samsunspor'un nasıl bir maziye ve potansiyele sahip olduğunu bilmeyenler varsa en kısa zamanda öğrenip ona göre davransınlar. Biz bu durumları kaldıracak ucuz bir camia değiliz. Ligin düşme adayları arasında sayılmaya diplerde sürünmeye her hafta üzülmeye artık tahammülümüz kalmadı. Mutlaka her hafta stada gidip destek verecek olan yine bizleriz ama sabırlar taştığı zaman tepki gösterileceğini kimse unutmasın. Kimse Samsunspor'dan büyük değildir.

Denizli maçı hem kritik bir maç hem de bu kara bulutları dağıtmak için iyi bir fırsat. İnşallah oyuncularımız bu fırsatı değerlendirebilirler.

Clint_Eastwood

Az önce TRT de görüntüleri izledim ve kahroldum. Defans ve Allum evlere şenlikti. Bu Kenan denen futbolcu 3. ligde bile oynayamaz.

Düşünün bu takım 12 maçta 32 gol yedi. Bu istatistiğe göre kesin 2.lig yolcusuyuz. Futbolcular bir an önce toparlanmalı. Denizli maçı dönüm noktası. Bu maçdan da 3 puan alamazsak ligde son sıraya ineriz.

Lige milli maç nedeniyle ara veriliyor. Takım bu süreyi çok iyi değerlendirir umarım.

tuzlalı

Durum hiç hoş değil. Samsunspor gibi bir takıma herkez fark atmak için çıkıyor sahaya. Zaten benim açıkçası devre arasına kadar futbol beklentim yok bu takımdan. Hele hele deplasmanda hiç yok. Sadece içerdeki maçlara ağırlık verip puan alsınlar dışardaki maçlarda Samsunsporun şerefini korusunlar yeter. Bunuda yapamıyorlarsa lisanslarını iptal etsinler bu adamların. Her biri süper ligde defalarca oynamış, çok iyi maçlar çıkarmış adamlar. Bu durumları formsuzluk yada herneyse sezon ortasına kadar sadece aldıkları para için, ailelerine haram lokma yedirmemek için oynasınlar. Şerefleri, haysiyetleri için oynasınlar. Sonra istedikleri takıma gitsinler.

Akşam özetleri izledim., artık bizim maçlar halı saha maçlarına dönmüş. Rakip bizim yarı sahada özellikle defansı yatırıp kaldırıyor sürekli. Kaleci desen bir oraya bir buraya şamar oğlanı gibi. Bakıyorum hep kaleciyi suçluyoruz ya hani haklı olarak ama onun hakkını da yememek lazım adamın kapasitesi bu kadar ama elinden geleni de yapıyor yani.

Allahtan bu yaşadıklarımız ilk devre yaşanıyor. Önlem alma fırsatı geldiğinde herkez bazı şeylerin ihmalinden  ne sonuçlar çıkacağını biliyor. Devre arası iyi bir temizlik bekliyoruz teknik ve idari yönetimden. Biz küme düşecek olsak daha bu gerçekleşmeden profesyonellik adına bazı futbolcular süper lig takımlarına imza atarken bize üzüleceklerini sanmıyorum.

Forvetim

Tedbir alınmazsa (alınacak tedbirler radikal olmalı) seneye 2.ligdeyiz. Tüm takım ve teknik heyet içtimaya çekilmeli ve ifade alınmalı, kim kızak yiyecekse yesin bu takıma çeki düzen verilsin...Yenemiyorsan yenilme diye bi söz var Erdoğan Hocam...

Forvetim

İlk devrenin kalan 5 maçından 3 tanesi; Denizli, Malatya (içerde) Diyarbakır (dışarda). Bu maçlar 6 puanlık ve ne yapıp ne edip kesinlikle kazanılması gerekiyor. Yoksa üzülerek söylüyorum bye bye,,,

ÇarŞamBaLı

demekkı hocalarda bir problem yokmus şaban yıldırım gıttı aynı erdoğan hoca geldı aynı samunsporun ıcınde ya yonetımde yada futbolcularda bı mproblem var ve en kısa zzamanda hallolması lazım ben samsunsporu ılk defga boyle goruyorum :?

Forvetim

Arkadaşlar ligin en fazla gol yiyen ekibiyiz ama fener ve cincon dan sonra da en fazla gol atan ekibiyiz bunu da görmelisiniz, tabi fazla yedikten sonra attığının bi kıymeti kalmıyor maalesef. Gol atma sorunumuz yok savunmaya çare bulunursa düzeleceğiz kanaatindeyim. Hemen çareler üretilip uygulanmalı, kim gidecekse gitsin kim alınacaksa alınsın. Gerekirse paf destekli olsun ne var ki...