AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

tanju55

agbetu ilac gibi gelirdi...oyun stili ayni julio cesar gibi...hatirlayanlar iyi bilirler julio cesari...hey gidi günler heyyyyy...

mehmet yılmaz

Sevimsiz kaleci Ferhat Odabaşı ile anlaşmışlar, kesin gibiymiş...

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: red_white - 08 Aralık 2009, 12:10:16
en nokta transferr İSMAİL UYANIK tır

Geçen spor 55 izliyorurdum Atilla Cebeci ağustosda kırmızı kar yağarsa İsmail Uyanık Samsunspora geri döner diyor. İsmail Uyanık Samsunspor defterini tamamen kapatmış arkadaşlar. Kartal maçından sonra Atilla Cebeci İsmail Uyanık'ı telefonla aramış Maçta çok güzel bir pankart açıldı sizin için ne düşünüyorsunuz diye? O da Samsun'dan arkadaşlar aradı haberim var demiş Prensip olarak Samsunsporla ilgili hiçbir konuyu konuşmuyormuş Dediği aynen şuymuş Samsunsporun başında çok iyi bir yönetim var çok kısıtlı imkanlarla çok iyi işler yapıyor tüm şehir kenetlensin ve bu yönetime sahip çıksın Samsunsporu çok güzel günler bekliyor.

mehmet yılmaz

Atilla Cebeci'ye içini dökecek değildi ya... Ne demesini bekliyorsunuz ki? Durumlar tam olarak öyle değil...

usare

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Aralık 2009, 20:56:50
Atilla Cebeci'ye içini dökecek değildi ya... Ne demesini bekliyorsunuz ki? Durumlar tam olarak öyle değil...

Mehmet abi biraz daha ipucu versen de içimize su serpilse yaw... ;D
Bu arada pankart işi çok güzel oldu. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Bi ucundan tutmak bana da nasip oldu:)

Burak

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 15 Aralık 2009, 20:32:11
Geçen spor 55 izliyorurdum Atilla Cebeci ağustosda kırmızı kar yağarsa İsmail Uyanık Samsunspora geri döner diyor. İsmail Uyanık Samsunspor defterini tamamen kapatmış arkadaşlar. Kartal maçından sonra Atilla Cebeci İsmail Uyanık'ı telefonla aramış Maçta çok güzel bir pankart açıldı sizin için ne düşünüyorsunuz diye? O da Samsun'dan arkadaşlar aradı haberim var demiş Prensip olarak Samsunsporla ilgili hiçbir konuyu konuşmuyormuş Dediği aynen şuymuş Samsunsporun başında çok iyi bir yönetim var çok kısıtlı imkanlarla çok iyi işler yapıyor tüm şehir kenetlensin ve bu yönetime sahip çıksın Samsunsporu çok güzel günler bekliyor.

bende izledim atilla amcayı da şahsen tanırım gelmez diyorsa vardır bir bildiği

silopilimuhsin

sivastan agbetu ve ankaradan bilal kısa alınacak diye duydum

Burak

tanju55

agbetu ismi beni heyecanlandirdi arkadaslar...bu takimi costurur...

55Melek55

bilal kisa sevdim topcu..cok tehlikeli....

55cem55

insan umutlarla yaşarmış ya biz de aynen öyle umutlara yelken açmış gidiyoruz..kendi kendimize oyun oynuyoruz mutluluk oyunu polyannacılık onu da duyduk bunu da duyduk mutlu olduk..sezon ortası hayallerimizin gerçekleşmesi dileğiyle..

celebi

bence bu söylenilen isimlerin hiçbiri bize gelmeyecek

emre

Allah aşkına abicim daha tahtanın ne olacağı belli değil.ki hadi yapsak bile yapılan 13 transferıde biliyoruz ne agbetu su bilal i!!formayı gecirdiklerini görmeden inanmam  >:(  :(

edmontdante

Ankaraspor'un 4 futbolcu vereceği,ücretlerinin bir kısmının yine Ankaraspor tarafından ödeneceği yönünde bir şeyler duydum.
Ama transferler gerçekleşmeden ümitlenmiyorum.Her an her şey değişebiliyor

ugrass

yok ankara topcu vercekmiş yok iki yabancıymıs yok yerliymiş bu haberleri nerden duyuyosunuz ya.. :D
samsunsporun yapacagı aynı sey son gun 13 tane topcu alıp 15 tane göndermek :D