AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

jean

her ikinci devrede guzel isimler cikiyor umutlaniyorum sonuc sifir bu sefer erkenden sevinmicem yinede bir umut ins hayirlisi olur

Ölümüne_Samsunspor

İNŞALLAH BU FUTBOLCULARI ALIRIZ DA TAKIMIMIZ GÜÇLENİR...!!

orhan

aks tv spor 55 nezaman gerçekleri söyledilerki birileri bildiklerini açık açık söylemezse.ismi şuanda bende kalsın .ismini söylemeyeceğim gibi söylemlerle proğram yapılırsa gerçekler kamu oyundan gizlenirse biz daha çok acı çekeriz.

kumköylü ahmet

bu kanali izledigimde demislerdiki macdan yarim saat önce stada baglanacagiz ama ne baglanmasi adami heveslendirdiler bosa cikdi

kuzey55

murat hacıoğlu eski takımı kocaelispora dönecekmiş devre arası tabi lisansları çıkarsa.erhan küçük ismi boluyla geçiyo.ayrıca bu teo week mi ne onu da mersin ankaragücü falan istiyomuş.

sadece55

hiç biri bize gelmez kandırmayalım kendimizi biz son 5 hafta olmadan düşeriz zaten bu gidişle

ata55

01 Aralık 2009, 01:35:03 #81 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 01:35:49 ata55
programları izlemedim ama baklım bu akşam ne palavralar yumurtlayacaklar. adam gibi bir tv spor müdürü olmadıki samsunda, hesap sorsun. pazarda tezgahtar bile olamayacak adanmlara program yaptırıyorlar.

pitbul055

sezon başından neden adam gibi transfer yapmadılar.13 tane işe yaramaz adam aldılar.ATI ALAN ÜSKÜDARI ÇOKTAN GEÇTİİİİİ

jean

isimiz cok sakat kocaeli bile transfer tahtasini acarsa bizi gececek keisn saglam adamlar alacaklar

kuzey55

01 Aralık 2009, 14:39:42 #84 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 14:41:20 kuzey55
ya bu adamları alabilecek kabiliyet varmı bizim yöneticilerde onların alacağı en kaliteli futbolcu ilhan ummak olur.bence alacakları en radikal karar istifa etmeli olur.defolun gidin istemiyıruz sizden futbolcu falan.yakamızı bırakın yeter...madem bu adamları alabilecek kabiliyet ve kapasiteniz var neden doldurdunuz bu çöplükleri takıma.neden sezon başı almadınız daha kailteli adamlar cenk işler transferin son gününe kadar bekledi.aldıgınız 3 oyuncuya vereceğiniz 400 binlira ile cenk'i alsaydınız yha.en azından turguttan ve burhandan gol atmasını beklemezdik.murat tosun ve erhan küçük'ü alacaklarmış özellikle erhan küçük ü bütün bankasya takımları istiyo nerdeyse.siz mi alacaksınız hadi alın bakalım utandırın bizi.kesin tahsin kosif söylemiştir bunu ondan başkası bu kadar hayal kurmuyo çünkü.

kuzey55

o da muamma çünkü kocaelispor muammer çelik gelince eski futbolcularını almaya başladı murat hacıoğlu da bunlardan birisi.olsa bile ancak murat hacıoğlu olur..erhan küçük biraz ağır kaçar bize,murat tosun ve ferhat kiraz da öyle...dedimya tehsin kosif telefonda görüştüyse bittirdik demiştir.çok hayalcidir kendisi zira ona kalsaydı şuan liderdik bankasyada...

Tufan

01 Aralık 2009, 17:59:29 #86 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 18:00:38 TuFaN55
Erhan Küçük Kasımpaşadan takip ettiğim kaliteli bir futbolcu eğer gelirse orta sahamızın ofansif yönüne hareket gelecektir ama bu topçularla borç dahada artacak hayırlısı neyse o olsun.

mahkumsun

arkadaslar cenk ısler devre arasında samsunspor forması gıyecek yonetım ıstemıs

kuzey55

Alıntı yapılan: mahkumsun - 02 Aralık 2009, 00:04:43
arkadaslar cenk ısler devre arasında samsunspor forması gıyecek yonetım ıstemıs

kasımpaşa da öyle diyodu zaten.

mahkumsun

walla kardes az once bır spor yazarı arkadasımdan duydum