AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

**KaR6**

sevgili iak kardeşim, ilhan ummak ta öyleydi ama sol bek yaptılar, bundan da olaca o, merak etme :)

Murat abi, sen işinde iyisin boşver o toplara girme abi ;D

sadece55

erhan kasımpaşayı 2 sefer de lige çıkaran oyuncu niye bıraksınlar ki... Ayrıca Murat Tosunu son gün Trabzona vermediler...Söylentiler gerçekten ilginç ve kaliteli isimler üzerinde

kuzey55

26 Kasım 2009, 01:15:15 #62 Son düzenlenme: 26 Kasım 2009, 01:17:18 kuzey55
Alıntı yapılan: erdo55 - 26 Kasım 2009, 01:13:39
erhan kasımpaşayı 2 sefer de lige çıkaran oyuncu niye bıraksınlar ki... Ayrıca Murat Tosunu son gün Trabzona vermediler...Söylentiler gerçekten ilginç ve kaliteli isimler üzerinde

bu adamlar para için bile -ki alacakları para süper ligden daha azdır -bank asyanın 17. sırasına gelmezler diye düşünüyorum.acaba arada başka birinin parmağımı var.çok zor gibi görünüyo çünkü gelmeleri..

**KaR6**

erhan kadro dışı, ankaragunun 3500 tane oyuncusu var, hacıoğlu da kadro dışı.. isimlerin olma ihtimali var ama tum bunlar söylenti tabi..

ne olursa olsun her zmaan ki gibi, imzayı atana kadar ben inanmam, tavsiyem siz de inanmayıın, bana bile :)

AntZ

26 Kasım 2009, 01:15:59 #64 Son düzenlenme: 26 Kasım 2009, 01:16:31 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Kasım 2009, 01:11:44
Murat abi, sen işinde iyisin boşver o toplara girme abi ;D

Sağol kardeşim ama yorucu bizim iş, adamlar hem eğleniyor hem parasını alıyor, istediği zaman idmanı bırakıp gidiyor, istediğinde federasyona başvurup parasını alıyor, galibiyet için zorlayan yok, benim ne eksiğim var, ben de koşuyor gibi yapabiliyorum  ??? :-[

Ölümüne_Samsunspor

İnşallah Olur da Alırız Bu Oyuncuları...!!

Yabancılar Kimmiş ?

Jnr.Serkan

26 Kasım 2009, 10:50:06 #66 Son düzenlenme: 26 Kasım 2009, 10:50:58 Tuareg55
belki turgutu satarlar abi.ondan gelcek paralarla boştaki futbolcuları kadroya katmak kolay.olamazmı böyle birşey

kumköylü ahmet

senol55

Oflu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Kasım 2009, 00:58:53
Bu beceriksizler Erhan Küçük diye gidip de küçük Erhan'ı almasınlar  ??? :( ;D

Valla bomba olur Erhan Küçük, olursa tabii.
Bir de şu Ankarasporlu siyahi var, Theo Weeks. Çocuk enerji küpü gibi. Islık çal, koşup gelsin bodruma kömür indirmeye, ev taşımaya bile yardım etsin. Eğer alırlarsa Ankara'dan Samsun'a koşarak bile gelebilir, kondisyon o biçim yani.

;D ;D

cem

bu transferlere sevindim ancak gösterge şu ki bu yönetim kalacak üzgünüm...

Kaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Kasım 2009, 18:12:29
Theo Weeks inanılmaz bir adam, çıplak gözle izlediğiniz zaman anlıyorsunuz fizik gücü fenaa  ;D ;D

gerçekten öyle kardeşim 20 yaşında olmasına rağmen de sahada ne yapacağını çok iyi biliyor keşke gelse...

Ertuğrul Sağlam

Vay vay vay... 3 gün siteye doğru dürüst giremedim neler duyuyorum neler okuyorum böyle.

Demekki gudubetlik bende veya 15 gün siteye girmesem İsmail Uyanık başkan bile olabilir bi denesemmi acaba... ???

AntZ

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 26 Kasım 2009, 22:04:29
Vay vay vay... 3 gün siteye doğru dürüst giremedim neler duyuyorum neler okuyorum böyle.

Demekki gudubetlik bende veya 15 gün siteye girmesem İsmail Uyanık başkan bile olabilir bi denesemmi acaba... ???

Forum yönetiminden sevgili Ertan'ın acilen siteden uzaklaştırılmasını talep ediyorum, boşuna Hakkı'nın günahını almışız  ???

mahkumsun

ınsallah yerlı transferlerden bırı cenk ısler dır