AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

55Melek55

24 Kasım 2009, 00:27:08 Son düzenlenme: 24 Kasım 2009, 00:43:02 samsuni
su anda uydudan spor 55 takip etmekdeyim...2 yabanci ve 3 yerli transfer olacak dediler...yerliler bombaymis ...

emre

nasıl bi basınımız var yaa delirmemek elde değil sercan gercek sercan ı göstermişş bu maçta çook formda oyuncuların basında geliyormuşmuş..

ayrıca artık spor 55 te maçın yarım saat öncesi program baslayacakmış maç sonuna kadarr..

**KaR6**

2 yabancı olacagı haberini ben de bugun baska bir kaynaktan aldım, yerli transferi de olacakmış..

55Melek55

yerli transferler bomba dedi ama ismini aciklayamicam dedi..

kar6 ...haberin var mi? yerliler kim diye... mohammed olabilir mi?

emre

ilhan gibi olmasın da onlarda elimizde patlarsa durum ii gene vahimleşirr..

**KaR6**

valla hiç isim bilmiyorum ama bi kaç yerden transfer yapılcagı bilgisi geldi, farklı yerlerden.. buyuk ihtimal bi hareketlilik olacak..

AntZ

Alıntı yapılan: 55Melek55 - 24 Kasım 2009, 00:38:25
yerli transferler bomba dedi ama ismini aciklayamicam dedi..

kar6 ...haberin var mi? yerliler kim diye... mohammed olabilir mi?

Alıntı yapılan: edmontdante - 22 Kasım 2009, 22:10:27
Galip ÖZTÜRK'ten para istendiği ancak para veremeyeceğini 3 tane futbolcunun transferini gerçekleştireceğini belirtttiği,bunlardan birinin Murat HACIOĞLU,diğerinin Ankaraspor'dan Murat TOSUN ve Ankaraspor'dan 1 topçu daha olduğu söylentisi var.Murat TOSUN biraz uçuk geldi bana ama hadi hayırlısı inşaallah doğrudur.

55Melek55

insallah adam gibi adam 2 pas yapan skora etkisi olan...geri vites atmayan..korkak kacamak oynayan degil..hedefe giden

55Melek55

55Melek55

galip baba niye koltuk cikmyior !

boyna ligtv kardeniz tv sampi reklamlar veriyor

AllydeenleaR

km gelcek ya bıraksınlar bu işleri.

55Melek55

simdi de sayin cakiroglu bey sms le katildi...boschla büyük anlasma yapmis samsunspor icin biz anladik degeriniz birileri anlayamadi dedi...

ben bu adam sirketlerini taniyorum gayetde isi iyi..bi numara dümen yok saglam birisi..maddi gücüde iyi...kongreye aday olsada secilse...

55Melek55

yusuf ziya cakir nokta transferler dedi...duyuncu ucuklayacaklar dedi isim yapmis adamlar dedi

red_white

mehmet yılmaz

Ben ihtiyatlı yaklaşıyorum; yönetimin bu açıklamalarına... Çünkü benzer masalları çok dinledik vakt-i zamanında... Onlara kalsa şu an açık ara liderdik. Oyalama ve zaman geçirme taktiği gibi geliyor bana...

Ayrıca, 5 tane bomba adam alsak ne oalcak? İlk 2'yi geçtim, terfi maçları mı oynatacaklar bize? İş işten çoktan geçiyor. Bunlar bizi kümede tutabilsinler, kafi... Başka ihsan istemem...

Not: Hayal kurmak güzel tabii, ben de çok isterim ama 5 bomba transfere de inanmıyorum, bu 5 bombanın bizi uçuracağına da!