Bank Asya 1. Lig 12. hafta / SAMSUNSPOR'UMUZ- Denizlispor: 1-1

Başlatan celebi, 07 Kasım 2010, 18:06:42

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

En iyi zamanlarda sadece stad çok doluyordu hocam..bi kaç kez Samsun Samsun diye bağrılırdı bide galipken davul zurna eşliğinde oynanırdı..

böyle bir coşku hiç hatırlamıyorum ben...Süperdi..Herkes takımın kazanacağına inanıyordu..
bunda takımın iyi oyunuda etkiliydi bence..
Azda şansımız olsaydı bu maçı rahat alırdık...

Ama olsun helal olsun yürekten bağıran taraftarada yürekten oynayan topçularımızada....

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Eee... Burası Her Yer Değil!

Takım oynadıkça o tribünler çöker, ben sana söyleyeyim..
Canlı yayın da isabet oldu, alem taraftar gördü.

babasamsunlu

Sorma..Milletin kulaklarının pası silinmiştir..

Şu Trt sipikerinin söylediği rivayet edilen cümle ile ilgili bir video felan olsa süper olurdu..

bugün sanırım maçın tekrarı olacak bir arkadaşımız kaydetsede o cümleler tarihin sayfalarında kaybolmasa  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Tufan

benim normalde maçın ertesi sabahı sesim düzelirdi şuan boğazlarım iptal demekki insanlık dışı bağırmışım. Mersin maçı ve dünkü maç ben daha böyle bir çoşku görmedim tribünde.

mehmet yılmaz

Bu haftasonu Beşiktaş'ın maçını anlatacak LigTv spikeri de şöyle diyecekmiş;

Yanlış anlamayın sayın seyirciler, burası Samsun değil, İnönü Stadı, ses sizi yanıltmasın :) :) :)

Burak

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 15 Kasım 2010, 12:22:50
benim normalde maçın ertesi sabahı sesim düzelirdi şuan boğazlarım iptal demekki insanlık dışı bağırmışım. Mersin maçı ve dünkü maç ben daha böyle bir çoşku görmedim tribünde.

hayvan gibi hayvan gibi diye diye gırtlağımız yırtıldı zaten  :D :D :D :D     serkan reyiz öpüyorum seni  :-* :-* :-* :-*

Serkan

Birdaki maç çıkışı süt ısmarlicam size söz:D

kalptenþimþek

15 Kasım 2010, 12:50:32 #382 Son düzenlenme: 15 Kasım 2010, 13:55:17 kalptenþimþek
V141110 19 11

özel 5D full hd kameramla çektiğim videonun sonunda golümüz de var..onaylanınca izlersiniz.. 8)

Serkan

Ben gece abartıyoruz filan sanıyordum ama , biz ne yapmışız öyle:S

kalptenþimþek

Tufan

abi alıntı yaparsan link gözüküyor üyeliksiz izlenebiliyor demin denedim

Jnr.Serkan

Saat 15:10'da tekrar görüntüleri var deniyor yayın akışında.Sabırsızlıkla bekliyorum.Bu arada istiklal marşı okunurken çektiğim fotoğrafta atkıların sayısı kırmızılık oranı göze hoş geliyor.Hep böyle olalım.Buda Resim ;

Uploaded with ImageShack.us

cembaba

Ben Mehmet Abinin dediklerine katılıyorum. Bilinçli taraftar sayısı bu maçta oldukça fazlaydı. 15.10'u sabırsızlıkla bekliyoruz

mehmet yılmaz

TRT3'te tekrar gösterim var. Tribün şov başladı an itibarıyla,dk. 55...