Bolu Gerede Kampı Hazırlık Maçı SAMSUNSPORUMUZ-Khazar Lankaran:

Başlatan kaan, 14 Temmuz 2009, 11:31:29

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

cendere cendere cendere ,   Şu bizim Valiyede bi gözüksenize siz ;D ;D

Mololon

Karadenizliler gibi Lankaran bölgesinin insanları da toprağına çok bağlı insanlardır. Sizin bölgenizde yerli lazlar yaşar. Bizim orda da yerli talışlar yaşar. Sizin burda lazlar için söylenen her şey Azerbaycanda da talışlar için söylenir. Lazlar ne kadar delikanlıysa talışlar da delikanlılığı ile seçilirler. Yalanı sevmezler, üçkağıtçılığı bilmezler. Mololon benim doğduğum köyün ismi. "Molol" talışca bir ağaç ismi ve "on" çoğul ekidir. Mololon dünyanın en küçük köylerinden biri, hatta haritada bile bulamayabilirsin, ama benim için dünyanın geri kalanından daha büyükdür. Atalarım orda doğdu yaşadı, torunlarım da yaşayıp orda ölmeli.

Kodalak

Alıntı yapılan: Mololon - 14 Temmuz 2009, 17:08:03
Futbolun neşesi onun maç öncesi qır qırıdır. asıp kesmemiz takımlarımıza olan sonsuz güvenden olsa gerek. Hazarın Fırtınası Azerbaycanın 1 numaralı taraftar grubudur. Aqressifdir, vefalıdır. Gerekirse ne yönetim dinleriz, ne federasyon. Azerbaycanda her kes şunu iyi bilir; "Hazar bir denizdir, bu denizde yüzen her kes onun Fırtınasıyla hesaplaşmalıdır. Hesabını yanlış yapanlar hesapdan da silinirler!"

Desene güzel bir kapışma olacak GARDAŞ ,Karadenizin hırçın dalgası ile fırtınasından oluşan KIRMIZI ŞİMŞEKLER ile Hazar'ın hırçın dalgalarıyla.

AntZ

Alıntı yapılan: Mololon - 14 Temmuz 2009, 17:18:04
Mololon dünyanın en küçük köylerinden biri, hatta haritada bile bulamayabilirsin, ama benim için dünyanın geri kalanından daha büyükdür.

Helal GARDAŞ sana, şu sözün herşeye değer.

maço

hazırlık macıda olsa kazanmalıyız.

azeri kardeslerimizede basarılar

Kodalak

Alıntı yapılan: Mololon - 14 Temmuz 2009, 17:18:04
Karadenizliler gibi Lankaran bölgesinin insanları da toprağına çok bağlı insanlardır. Sizin bölgenizde yerli lazlar yaşar. Bizim orda da yerli talışlar yaşar. Sizin burda lazlar için söylenen her şey Azerbaycanda da talışlar için söylenir. Lazlar ne kadar delikanlıysa talışlar da delikanlılığı ile seçilirler. Yalanı sevmezler, üçkağıtçılığı bilmezler. Mololon benim doğduğum köyün ismi. "Molol" talışca bir ağaç ismi ve "on" çoğul ekidir. Mololon dünyanın en küçük köylerinden biri, hatta haritada bile bulamayabilirsin, ama benim için dünyanın geri kalanından daha büyükdür. Atalarım orda doğdu yaşadı, torunlarım da yaşayıp orda ölmeli.

Güzel bir açıklamaydı teşekkür ederim...

Xezerli

Selamlar. Ben Xezer Lankankaranlı tarafdar.Adım Halid yaşım 21. Samsunspor haqda bilgim çok olmasada 10 yıldır tanıyorum bu klübü.
Bu gün oynadığımız maç ise dostluq maçı olur İNŞALLAH

Xezerli

Mololon

Siyasi ortamda, kültürel ve ekonmik ortamda çok sıkı bağlarımız vardır, ama spor dalında maalesef bu bağ çok zayıf. Birlikde bu bağı daha da sağlamlaştıralım ve bir birmizin gücüne güç katalım.

maço

Ollivanders

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Mololon - 14 Temmuz 2009, 16:48:43
Forvet arayışı sürüyor...[/b]
bulursanız bir de bize alın hediye olsun.metelik yok bizde aga

Xezerli

supernatural_55

maalesef yok maç başlamış olmalı ama haber yok.galiba sizin de xabarınız yoq