Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

selahattin55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 04 Mayıs 2009, 12:47:52
Sakarya kalsın Giresun düşsün arkadaş

sakaryaya galip gelmesi yetmi.yor.rakiplerinin kaybet mesi lazım onun için sakarya zor kalır gibi.giresun 3 puan alır.

kuzey55

ugrass

04 Mayıs 2009, 18:17:41 #737 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2009, 21:15:45 farUqras
parasını alamayan arkadaslar ne hakla takımını satıyor.. sen kimsinde hakeme hareket yapıyosun lan haftaya kader macın varr yaa.... =)
para alamayan buyuk topcular.. hadi yine sahip çıkın para alamayan topculara..!
alayı ALLAHSIZ bunların..

amisos55

King Of The North

Takımın düştüğü hallere bak,herkes gönderilemli takımdan Samsun çocuğu falan hikaye takımın çoğu alt yapı oyuncusu ama hangi formayı terlettiklerinin farkında değiller.

Donbay

sakarya macında bi abi bizim resmimizi cekmişti o abiye sesleniorum resimleri ceyhun.55.91@hotmail.com ya bana yolla abim yada siteye bu konuya ekle lütfen

AntZ

Alıntı yapılan: L$_ReBeL - 05 Mayıs 2009, 20:32:28
sakarya macında bi abi bizim resmimizi cekmişti o abiye sesleniorum resimleri ceyhun.55.91@hotmail.com ya bana yolla abim yada siteye bu konuya ekle lütfen

Ali İhsan abi olabilir bahsettiğin kişi.
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5891.720

Özel mesajla ulaşırsan daha kolay yardımcı olabilir  ;)

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ant55 - 05 Mayıs 2009, 21:09:31
Ali İhsan abi olabilir bahsettiğin kişi.
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5891.720

Özel mesajla ulaşırsan daha kolay yardımcı olabilir  ;)

Ben tek kare resim çektim onuda siteye attım zaten.Haberexen'e maç anlatmaktan fırsat kalmadı bu işlere.
Haber gazetesinin muhabiri çekmiş olabilir.

smsn216

Sakaryadan sevgiler Adana maçında başarılar.geç kaldığım için kusura bakmayın

red_white

CurvaSudSamsunspor

Kais

GençKozluklu

Maçla ilgili yazıları ancak okudum. Maçta tribünde olmayı planlarken gitmek nasip olmadı. Kendimizi memlekette bulduk.

Yazıalrdan yaşanan stresi ve mağlubiyetin utancını okudum. Ercüment hocam sen hoac değilsin kusura bakma. Kasımpaşa'da bu takımı yönetmedin. 10 kişilik rakibe yendirme becerisi gösterdin. Birde hemşehrimiz diye sana tolerans gösterdik. Lütfen bir dakika dahi durma ve defol. Sen olmasan da biz Adana'dan puan alırız.

Bu kadar kalitesiz, oyunu okuyamayan bir hoca olur mu ya. Allah seni bildiği gibi yapsın. Artık senin gibi bir hocaya tahammülüm yok.

Kenan, Can, Murat Yıldırım ve Oktay Delibalta hariç hepiniz hocanızıda alın defolun gidin. Ruhsuz herifler.

veis

Kenan, Can, Murat Yıldırım ve Oktay Delibalta hariç hepiniz hocanızıda alın defolun gidin. Ruhsuz herif

sonuna kadar katılıyorum.