Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Samsunspor'umuz - G.Antep Bs. Bld. : 0-1

Başlatan MeL_55, 19 Nisan 2009, 16:19:28

« önceki - sonraki »

Kais

veis deplasmanda neden defans yapıyoruz biz böyle.hoca bir anlatsın gelsin şu siteyede.içerde aslan dışarda kedi msali.

celebi

Alıntı yapılan: Kais - 20 Nisan 2009, 11:19:46
veis deplasmanda neden defans yapıyoruz biz böyle.hoca bir anlatsın gelsin şu siteyede.içerde aslan dışarda kedi msali.

kendine göre muhakkak bir doğrusu ve bildikleri ve cümleleri zaten olur. ama bir doğru olan varki takım yaslanma hastası ve tecrübesizliğin kurbanı oluyor.

Kodalak

ANTEP MAÇINI ALIRIZ ALLAHIN İZNİYLE BEN HİÇ KORKMUYORUM O TARAFTAR ALDIRIR MAÇI TEK BAŞINA

King Of The North

Babalar bizim takımın taraftarla falan ilgisi yok bunu anladım bu sezon boyunca,hiçbir yerde yalnız kalmadılar ama her yerde ezildiler nedense....
Antap maçını alıp oh çekmemiz lazım.Kartal,Giresun ve Güngören bu hafta kazansaydı gene potanın içine girerdik bu hafta şans bizden yanaydı.

harbisamsunsporlu5517

rezil olduk bu sezonda antep bldyi yenip bu gudubet ligi hayırlısıyla kapatırız inş

Fecr_55

galibiyete hasret kalmis taraftarlar olarak sevinmek hakkimiz olsa gerek..her zaman olan birsey degil, firsat gecince elimize kacirmamaliyiz..bir ümit ya bu sevinci örnek alanlar olur da bize her zaman yasatmak isterler gibisinden bir düsünce belki de..sevincimiz sadece Samsunspor'umuz adinadir..bu maci alalim yine sevinecegiz..kural böyle..

King Of The North

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 20 Nisan 2009, 14:14:12
galibiyete hasret kalmis taraftarlar olarak sevinmek hakkimiz olsa gerek..her zaman olan birsey degil, firsat gecince elimize kacirmamaliyiz..bir ümit ya bu sevinci örnek alanlar olur da bize her zaman yasatmak isterler gibisinden bir düsünce belki de..sevincimiz sadece Samsunspor'umuz adinadir..bu maci alalim yine sevinecegiz..kural böyle..

Kodalak

her kaybettiğimizde fazlasıyla üzülmüyormuyuz,kazanıncada fazlasıyla seviniyoruz.Buda gayet normal...

**KaR6**

su sezon hayırlısıyla bitsin baska birsey istemiyorum.. düşmemize gram ihtimal vermiyorum, dediğim gibi, sadece bu taraftar iç sahada 4 puan alır zaten.. ama seneye hala aynı yanlışlara devam edersek bi 10 sene daha cıkamayız, cunku bu jenerasyonu bir daha yakalamamız cook zor..

su anki malzeme ben iddia ediyorum, saha dısı kosullar olusursa 2.değil, 1.cıkar bu ligden ama usta ellere ihtiyac var..

Kodalak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Nisan 2009, 14:41:20
su sezon hayırlısıyla bitsin baska birsey istemiyorum.. düşmemize gram ihtimal vermiyorum, dediğim gibi, sadece bu taraftar iç sahada 4 puan alır zaten.. ama seneye hala aynı yanlışlara devam edersek bi 10 sene daha cıkamayız, cunku bu jenerasyonu bir daha yakalamamız cook zor..

su anki malzeme ben iddia ediyorum, saha dısı kosullar olusursa 2.değil, 1.cıkar bu ligden ama usta ellere ihtiyac var..

aynen katılıyorum,biz maçları saha içinde değil dış nedenlerle kaybediyoruz.Napolyonun sözü gelsin aklımıza ''para para para''

berusa55

Hatırlarsınız gecmiş sezon başı yaşanan sıkıntıları. Bir türlü yapılamayan kongreler, zoraki yönetim çabaları, yapılamayan transferler, Samsunspor'a gelmek isteyen topçunun bile hala yönetim olmayışı sonucu başka kulüplere imza atması gibi birçok nedenden dolayı sezon başları adam gibi takım kuramıyoruz ve kurduğumuz zorlama takım da lige tam hazırlanamayarak sezona girince ortaya bu sonuç çıkıyor. Tek dileğimiz artık bu sezon sonu düzgün bir yönetimin gelmesidir. Umarız öyle bir oluşumun çalışmaları başlamıştır yoksa seneye bu kadar şanslı da olamayabiliriz.

kuzey55

kendi sahamızda defansa çekilmeyeceğimizi umduğum için kazanırız diye düşünüyorum.ama belli de olmaz yine korner direği dibinde 5 kişi topun başında son 30 dknın geçmesini de bekleyebiliriz.

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 20 Nisan 2009, 14:53:06
kendi sahamızda defansa çekilmeyeceğimizi umduğum için kazanırız diye düşünüyorum.ama belli de olmaz yine korner direği dibinde 5 kişi topun başında son 30 dknın geçmesini de bekleyebiliriz.

kuzey55 sen halâ hırsını alamamışsın,ne bu şiddet bu bu celâl.Hafta sonu eğer maç tv den verilirse beraber seyrederiz.Ama bu sefer gecikmem merak etme  ;D

kuzey55

Alıntı yapılan: KODALAK - 20 Nisan 2009, 14:55:26
kuzey55 sen halâ hırsını alamamışsın,ne bu şiddet bu bu celâl.Hafta sonu eğer maç tv den verilirse beraber seyrederiz.Ama bu sefer gecikmem merak etme  ;D

inş tv verirde izleriz abi...

hırs değil bu zoruma gidiyor sadece.neyse bekleyelim görelim sonumuz ne olacak bakalım.SAMSUNSPOR ruhuna sahip profesyonelliğin yanısra amatör ruha sahip SAMSUNSPOR değerlerinin farkında olan birileri söz sahibi olabilecekmi bu takımda...hiç umudum yok ama bekleyip göreceğiz.

Kodalak

amatör ruha sahip olanlar bizleriz,ama işi profesyonel ruha sahip olanlar yönetiyor.Düdük onların elinde ne çalarsa onları dinliyoruz.Hayalimiz gerçek olursa ''süper loto'' falan bak o zaman cümbüşe   ;D  ;D