Bank Asya 1.Lig 32.Hafta | Samsunspor'umuz - G.Antep Bs. Bld. : 0-1

Başlatan MeL_55, 19 Nisan 2009, 16:19:28

« önceki - sonraki »

ali ihsan

İçeride taraftarın gazıyla maç kazanıyoruz.

Ver gazı  al maçı ...

yaman55

çok zor maç alırsakda birinci golümüzü şirinler atar ikinciyide söğütlübahçe atar

Fecr_55

ayni hedef icin savas veriyoruz..bu hafta berabere kaldilar, biz ise yenildik..
heyacansiz, siradan bir mac bekliyorum..nasil olsa sezon bitti sayilir, zorlamaya gerek yok diye düsüneceklerini düsünüyorum..keske böyle düsündürmeselerdi..

0-0 tahminim..

HoliganSamSunLu

bu maçtanda puan alamazsak o zaman yusuf yusuf haftaları olabilir ....dua etsinler alttaki takımlarda yenildi yoksa görürdüm bizim delikanlıları

kýrmýzýbeyaz55

ömrümün şu son üç  yılını unutmak istiyorum

jean

Fecr_55

bende önümüzdeki 3 senenin su anki gibi kötü olmamasi icin dua ediyorum..

FK_SAMSUN

kýrmýzýbeyaz55

yok mu bir lost adası ! gönüllü bir uçak dolusu taraftarla düşelim adaya zamanı çevirelim şanlı mazimize..

55.hakan

bu maçta ya işi bitireceğiz ya da ızdıraba devam diyeceğiz.3 puan alıp bitirelim şu işi haftasonları ızdırap olmasın bir sonraki sezona kadar.ayrıca antep belediye maçı çok zor olacak genç ve çk koşan yetenekli oyuncuları var deplasmanda daha iyi oynuyorlar umarım bir kaza yaşamayız

EFES

HEP YENERİZ FALAN FİLAN bu oyunla biz maç alamayız bu sezon bitsede düşmeden rahatlasak

celebi

ANTEP BELEDİYEYE ES KAZA BİR YENİLİRSEK SEN ONDAN SONRA BAK FİLME. ÇÜNKÜ BİR SONRAKİ HAFTA SAKARYA DEPLASMANINA GİDECEĞİZ.ORADAN DA MAĞLUBİYETLE ÇIKARSAK SANIRIM ADANA MAÇINDA STAD FUL ÇEKER SON MAÇ KALIM MÜCADELESİ İLE GEÇECEĞİ İÇİN.ADANANINDA PLAY OFF HESAPLARINI DÜŞÜNÜRSEK. VE BİZ ADANA MAÇINI ALIRSAKTA LİGDE KALDIĞIMIZI ŞAMPİYON OLMUŞCASINA ŞEHİRDE STADDA YAŞARIZ. KENDİMİZİ BAŞARILI ATFEDERİZ. ACABA ÇOK MU KARAMSAR TABLO ÇİZDİM.

YaşarDoğu

yok abi sen es kaza öle bi durumda aynen yaşanackları yazmışsın.Bu şehrin takımı ligdeki konumuna bakmaksızın galibiyet alınca şampiyon olmuşcasına seviniyor.

Yenildiğimizde de barlarda ,yollarda üzüntüsünü gideriyor.

veis

antepi yensek ne olucakki elin karabüklüsü kalkıp ne kadar korkak oynuyorsunuz 90 dakika defansmı yapılır dedikden sonra ligde kalsak ne yazar kalmasak ne yazar.al hakanı çıkar sefayı çevir kazı yanmasın misali dön dolaş aynı hikaye.rakibin süperlig takımı olur gücün geregi defans yaparsın ama sen kalkıpda 90.dakikada karabükde korner diregine sevgilinmiş gibi sarılmayacaksın senin üstündeki forma samsunspor forması mardinspor degil.

Kodalak

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 19 Nisan 2009, 23:24:29
bende önümüzdeki 3 senenin su anki gibi kötü olmamasi icin dua ediyorum..

GÜZEL BİR YAKLAŞIM

GEÇMİŞTEN DERS ALIP GELECEĞE PAY VERİP ŞEKİLLENDİRMEK.

ÖNEMLİ OLAN BU ARKADAŞLAR AMA HER YIL AYNI HATALARI YAPIYORUZ HİÇ DERS ALMIYORUZ