Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

kuzey55

kalede hasan olacağı için korkmuyorum.diyarbakır bugün kazanırsa büyük ihtimal rahatlayacaktır.samsuna 1 puan için gelebilirler.eğer futbolcularımız karabük maçındaki gibi mücadele ederse kazanırız.

55Bafra55

Baskent_Samsunspor

bu hafta sahaya entari atmak lazım

sonrada hep bir ağızdan adam gibi oynayın canımızı verelim tezahuratı  ???

55(tuncay)55

55(tuncay)55

inşaalah kazanırız aksi taktirde düşme potasına girme ihtimalimiz olabilir

ardam55

d-smart macı verıyor dıye maca gıtmemezlık yapmayın lutfen takımımızın yanında olalım .zor bı mac olucak ama bu cocuklar ıstese bu macıda alır manısa ornegı,ama bı para tutturmus gıdıyorlar yazık :S

gozgoz yýlmaz

Maçın galibiyet primini açıklıyorum, kazansınlar adam başı 50'şer lira vereceğim. Beraberliğe 20 lira. Madem prim derdindeler, alın size prim.  >:(

gozgoz yýlmaz

06 Nisan 2009, 18:28:04 #22 Son düzenlenme: 06 Nisan 2009, 18:30:27 gozgoz yýlmaz
Düşündüm de 50 şer lira çok yahu! Belediyeler bile para vermiyor takıma, hatta bazı yöneticiler de. Ama ben sözümün arkasındayım, 20 lira galibiyet, 5 lira da beraberlik primi.

Haydin koçlarım, çıkın oynayın, yıkın, devirin. Paraysa para, naklen yayınsa onu da ben ayarladım.

Not: Alakası yoktur belki ama rahmetli Gozgoz Yılmaz, 1970 yılında Adana deplasmanı öncesi cuma günü bademcik ameliyatı olur. Takım Cuma sabahtan yola çıkmıştır. Pazar sabaha karşı otelden içeri biri girer. bAkarlar ki kaptan Yılmaz, ameliyattan kalkıp otobüse binmiş ve Adana'ya gitmiştir. Maçta da kaptan olarak takımının başında sahaya çıkar.

55(tuncay)55

31.hafta tüm samsunluların kaşımpaşa-SAMSUNSPOR maçına gelmeleri lazım

ramcQ_55

Meteor

abılerım arkadaslarım acıkcası kızmayın ama benım altay macndan sonra ıyıce cnm sıkıldı valla nedıyım ınsallah ama ınsallah alırız ki almamız lazım eger macı alırsak ıstanbuldakı macı dusunemıorum en son sıgmamısdık o stada ama hayrlısı... ;)

AMATÖRDE BİLE,KALBIMIZ SENINLE.....

amisos55

Eskiden düştüğümüz sene çıkardık, artık düştükten sonra bekleme süreci yaşıyoruz. Samsunspor için bu dönem bir kriz dönemi fakat krizlerden kurtuluş için önemli ve keskin politikaların uygulanması gerekli. Bizim topçuların bence derdi para değil . Hepsi başıboş. Başlarında onlara Samsnsporluluk ruhu verecek kimse yok. Bu takımda Celiller , Serkanlar zamanında milli takım maçına gitmemişler gidcekleri başka yerlere gitmişlerdi. Ne oldu bir daha milli forma yüzü göremediler. Eğer o jenerasyon gerçek abilik görevini yapabilse ve başlarında sağlam bir yönetim olsa o ahlakla  birlikte biz de buralarda olmazdık. Önemli olan takım ollabilmek biz takım değiliz. Bu takımda dünkü çocuk sefa papaz olmuş,sercan papaz olmuş bunlar gider ama biz burada olacağız . PZT günü de hep birlikte maçtayız. Biz mezara kadar Samsunluyuz Bir maçta yenilmek bizi yıldırmamalı . Unutmamalıyız her başarı ciddi buhranların ardından gelir.

55.hakan

kazanmaktan başka çaremiz yok kalecimiz dahil tam kadro çıkacağız bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum

Ollivanders

Tam kadroyla cıkmaktan once kazanmak amacıyla guvenle hırsla sahaya cıksınlar yeter....

cem 55

güzel söylüyosun arkadaşım da bu futbolcuların böyle davranmasında bizim de suçumuz var baksana birinin aklı beş karış havada playoff u zorlayacagımız en önemli maçımızın oldugu hafta antremana cıkmıyo maçta penaltıyı artist bi şekilde atıyo bi hafta sonra sakatım diye maça cıkmıyo basket macında gözüküyo barlarda alemin kralını yapıyo sonrada arkadaşlarına insallah küme düşersiniz diyo bizde taraftarız diye geziyoruz bu adinin agzını burnunu kıracaksınki anlasın bazı şeyleri eskiden futbolcular samsunda maç kaybedecek tesislerden çıkamıyolar evlerine zor gidiyolardı ama şimdi dünkü rezillikten sonra turgut efendi çiftlikte tozuyo samsunsporumuz senden benden bu sitedekilerden başka kimin umrunda sercan gibi sefa gibi artistlere kendini bilmezlere gözdagı vermenin zamanı geldide geçiyo bile artık taraftar olarak bizler bi şeyler yapmalıyız