Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

MeL_55

-

28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz   

Tarih :  28.03.2009       
Saat  : 13:30       
Yer : DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

Yorum : Ligi nerdeyse garantilemis durumdayiz. Maci alirsak yine Playoff umudumuz geri döner. Zor mac olacak. Karabük Altaya karsi 1-1 oynadi. Artik Deplasmanda tekrar yenmenin vakti geldi diye düsüyüyorum. Sezon basindan beri seri yakalayamadik...

**KaR6**

red_white

MeL_55

GençKozluklu

Haftaya Karabük'teyim inşallah. Ne olursa olsun biz SAMSUNSPORUZ bu maçı almalıyız.

Tufan

Yalnızca BİZ

furkan5534

İnadına SAMSUN, Alayına SAMSUN, Ölümüne SAMSUN
[/size]

55.hakan

play off u geçtim ne zaman desek direk yeniliyoruz artık nötr bir şekilde bakıyorum dışardaki maçlara..

HoliganSamSunLu

bir puan gerçekten iyi sonuç olur galibiyet mükemmel

celebi

duygusal ve taraftar olarak söylemek gerekirse karabükü yenersek play off oynarız diyorum. ancak objektif olmak gerekirse karabükte bizi çok zor bir maç bekliyor ve ben galibiyet için umutlu değilim. beraberlik bile bizim için iyi olur. ancak 2. deplasman galibiyeti alabiliriz diyorum içimden

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 22 Mart 2009, 22:37:17
duygusal ve taraftar olarak söylemek gerekirse karabükü yenersek play off oynarız diyorum. ancak objektif olmak gerekirse karabükte bizi çok zor bir maç bekliyor ve ben galibiyet için umutlu değilim. beraberlik bile bizim için iyi olur. ancak 2. deplasman galibiyeti alabiliriz diyorum içimden

İçindeki sese kulak ver Çelebi

Akyol

play off umutları bolu maçında bitti maalesef benim hiç umudum yok malatya yı yendik değmeyin keyfimize ligde kalırız ama play off çok zor  ;)

sBc-55

Karabük = Trabzon Oraya Gidince gerçi gidecez büyük mevzular olur.