Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

guvener55

istatistikler iç açıcı değil ama bence güngören maçına deplasman gözüyle bakılmamalı.kuvvetle muhtemel bizim seyircimiz daha kalabalık olur.hem moralliyiz orayı 19 mayısa çevirirsek çok değerli bi 3 puanı hanemize yazdırabiliriz

Yalnızca BİZ

cembaba

bafralı erhan

başka tarz sevgileri hiç görmedi gözümüz,kutlu olsun samsunum sevgililer günümüz!!!takımdan sevgililer günü hediyesi bekliyoruz...

furkan5534

termerüzgari

güngören karsisin da takimimiza basarilar diliyorum insalla maci aliriz
istanbuldaki taraftarlari maca bekliyoruz

Donbay

bu maç önemli bbir maç eğer bu maçı alırsak evimizdeki manisa maçınıda alırız die düşünüorum...Umuyorum ki istanbuldaki samsunspor taraftarları maça ilgi duyacaktır samsundanda oraya gidecek taraftar grupları  var bu maçı %70 alırız...

harbisamsunsporlu5517

dananın kuyrugu bu macta kopacak manısa karabükten 6 yiyerek yıkıldı zaten bir darbede biz vururuz önce güngöreni yenmeliyiz

Kais

bu maçı alırsak play-off şansımız var çünki evimizde manisa geliyor.anlamadığım önceden evde maç alamazdık şimdi deplasmanda alamıyoruz.inşallah bunu kırıp bu hafta galip geliriz.

ali ihsan

2-1 alacağız Allah'ın ıznıyle.

Sız rahat olun Rıdvan'ın bacağını kıracağız  ;D

kadifekaleli

bu seneki deplasman fobimizi atalım artık geçen yıl gol atamazken doğru dürüst daha çok deplasman aldık bu sene golüde çok atmamıza rağmen yeniliyoruz burda defansımızın zaafiyeti ortaya çıkıyor takım savunmamız kötü hasan'ında maaşallahı var ama yinede beraberlik için ümitliyim

havzalı55

İstanbuL qünqöRen de Samsun aRtık :D Biz oRayı 19 mayıs'a çeviririz ;)  

jean

bolu puan kaybederse bizde yenersek hesap ortada iste playy offa oynicaz ilk macta farkli yendik insllah bu mactada taraftarimizin destegiyle yeneriz

mahserxxx

siteye yeni üye oldum..hafta sonu samsuna başarılar..inş alcaz maçı

Tribün_ali

Zor mac olacak ama inşallah kazanırız staddaki taraftarımızla macı alacagız

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPPOR