Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Kais - 20 Ocak 2009, 11:28:41
ben bugun ıse gırcem buyuk ıhtımal cumartesı maca salmazlarsa anında ıstıfamı verıyorum :D
maça gidecem deme izin vermeyebilirler dişçide randevum var de ben hep o taktiği kullanıyorum ;D

MeL_55

AlıntıSamsunspor Kartal'a bileniyor

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Kartalspor maçını kazanarak galibiyeti taraftara armağan etmek istediklerini söyledi.Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, Kayseri Erciyesspor maçında aldıkları 1 puanla lige iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, Kayseri Erciyesspor maçında ağır saha şartlarında futbolcuların iyi mücadele ettiğini söyledi.

Köktaş, "Ummadığımız anda bir gol yiyerek sahadan mağlup da ayrılabilirdik. Çünkü şartlar golü kim atarsa o takımın kazanacağını gösteriyordu. Tam tersi de olabilirdi. Ama futbolcularımızın gösterdiği mücadeleyi ikinci yarı için olumlu bir durum olarak görüyoruz. İkinci yarı hazırlıklarımız da bunu gösteriyor. Tesislerimizde ikinci yarının ilk antrenmanına başladık. İnşallah Kartalspor karşısında iyi oynayıp galip gelerek ilk yarının rövanşını almak istiyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda. Kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız maçı kazanıp galibiyeti taraftarımıza hediye etmek istiyoruz. Taraftarımızı Kartalspor maçına bekliyoruz" diye konuştu.

Antalya kampında gösterdiği disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Sefa Aksoy'un durumu ile ilgili soru üzerine Başkan Köktaş, "Samsunspor yönetiminin bu akşam yapacağı toplantıda hem kulübümüz çıkarları hem de futbolcumuzun geleceği için sağlıklı bir karar vereceğiz" dedi

Gazeteci Mehmet Yılmaz'ın çıkardığı kitapla ilgili olarak ise Başkan Köktaş, Samsunspor'un tarihini anlatması ve kulübe hizmet etmesi nedeniyle yönetim olarak kitabın satışında destek olmak istediklerini, Kutlukent Belediyesi Düğün Salonu'nda 22 Ocak Perşembe günü saat 19.00'da kitabın tanıtımının yapılacağını ve bütün Samsunspor taraftarını geceye beklediklerini ifade etti.

Bu arada Samsunspor, bugün yaptığı antrenmanla Kartalspor maçının hazırlıklarına başladı. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenmana kadro dışı bırakılan Sefa Aksoy dışında tüm futbolcular tam kadro olarak katıldı. Başkan Fuat Köktaş, Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile saha içinde yaptığı görüşmede futbolcuların son durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Yapılan çalışmada futbolcuların morallerinin iyi olduğu gözlendi.

Öte yandan, Samsunspor-Kartalspor maçının bilet fiyatları belli oldu. Karşılaşmanın biletleri, kale arkası tribünü 1 TL, maraton tribünü 3 TL ve kapalı tribünü 5 TL'den satışa sunuldu.

20.01.2009
Kaynak : İHA

SerhaT55

beşnumara

anlaşılan sefa gidici gibi. güle güle sefa. bize muzaffer gibi,kaptan emin gibi, nuri asan gibi samsunsporlular lazım,mete gibi efendi adam lazım.

Akyol

maçta futbol şehitlerimiz için bir anma töreni yada bir organizasyon olacak mı yada bu konuda bir düşünce var mı??

ali ihsan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Ocak 2009, 20:27:13
semt takımıdır kartal..yoldaş takımıdır..tribünleri kardeşlik barındırır..alnı dik sol barındırır..soldan bakar soldan konuşur soldan sever takımlarını...her maçında yumruklar havaya diye başlar.kalkar sol yumruklar havaya ve hep bir ağızdan söylenir gün doğdu..ardından çocuklar inanin inanin çocuklar denilir..başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma der her yan..omuzdan tutun beni der bütün stad,hayala durulur halaya katın beni diğerek..statta asılı pankartlarda kocaman "hasretinden prangalar eskittik" yazılıdır.."umudu kuşanıp geldik sevdamız uğruna" yazılıdır.."bitmedi o kavga sürüyor sürecek gökyüzü kartalların oluncaya dek " yazılıdır.."sevdan bir nefes gibi çekmessem ölürüm" yazılıdır..
che tişortleri giyen delikanlılar gezer tribünlerde..kahrolsun amerika diye bağırılır her zaman..filistin bayrakları açılır..daha geçen haftalarda hükümet yasani al başına çal diye inlemiştir stad..susmaz kartal seyircisi doksan dakika..bilir bütün taraftar grupları..kartalı..boranlar dır gençlik grubunun adı..kartaldır bir sevda..başka sevdalara kapalıdır.. çarşı'nın daha solunu düşünün o işte kartalspor taraftarıdır. O derece "haklıyız kazanacağız" marşı bile söylenir tribünlerde.

www.uludagsozluk.com'dan alınıtıdır.

Bize ne bundan.Reklam kokan hareketler bunlar.

red_white

Akyol

kartal-altay maçı 0-0 bitti arkadaşlar.Bu ligde 2.yarının çok daha çetin bi şekilde ve puanların birbirine oldukça yaklaşacağını gösterir,iç saha maçlarını kayıpsız geçip deplasmanlarda alacağımız 2 veya 3 galibiyet bizlere bu sene playoff heyecanı yaşatır.Öncelikle kartal maçını alnımızın akıyla atlatıp bir seri yakalasarsak güzel günler yakında

King Of The North

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Ocak 2009, 20:27:13
semt takımıdır kartal..yoldaş takımıdır..tribünleri kardeşlik barındırır..alnı dik sol barındırır..soldan bakar soldan konuşur soldan sever takımlarını...her maçında yumruklar havaya diye başlar.kalkar sol yumruklar havaya ve hep bir ağızdan söylenir gün doğdu..ardından çocuklar inanin inanin çocuklar denilir..başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma der her yan..omuzdan tutun beni der bütün stad,hayala durulur halaya katın beni diğerek..statta asılı pankartlarda kocaman "hasretinden prangalar eskittik" yazılıdır.."umudu kuşanıp geldik sevdamız uğruna" yazılıdır.."bitmedi o kavga sürüyor sürecek gökyüzü kartalların oluncaya dek " yazılıdır.."sevdan bir nefes gibi çekmessem ölürüm" yazılıdır..
che tişortleri giyen delikanlılar gezer tribünlerde..kahrolsun amerika diye bağırılır her zaman..filistin bayrakları açılır..daha geçen haftalarda hükümet yasani al başına çal diye inlemiştir stad..susmaz kartal seyircisi doksan dakika..bilir bütün taraftar grupları..kartalı..boranlar dır gençlik grubunun adı..kartaldır bir sevda..başka sevdalara kapalıdır.. çarşı'nın daha solunu düşünün o işte kartalspor taraftarıdır. O derece "haklıyız kazanacağız" marşı bile söylenir tribünlerde.

www.uludagsozluk.com'dan alınıtıdır.

Bu yazıyı niye yazdığını anlayamadım arkadaşım, böyle bir yazıyı yazmak için o takıma sempati duymak gerekir.19 Mayıs'ın çimlerini dar edeceğiz onlara.

europe_55

Insallah 3 puani alacagiz...

Maci gurbette heyecanla DSmart´tan takip edecegiz...

beşnumara

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 21 Ocak 2009, 17:20:40
Bu yazıyı niye yazdığını anlayamadım arkadaşım, böyle bir yazıyı yazmak için o takıma sempati duymak gerekir.19 Mayıs'ın çimlerini dar edeceğiz onlara.

asıl sizin böyle bir şey yazmanız için 35ama55'i daha doğrusu mert'i tanımanız gerekir.mert has samsunsporludur. arkadaşımız uludağsözlük yazarıdır ve oradan kartalsporla ilgili bir bilgiyi sitemizle paylaşmıştır. kartalsporla ilgili bunlar şunlar söyleniyor.kartalsporu şöyle böyle tanıyorlar diye yazmıştır.asıl gerekli cevabı kendisi elbet yazacaktır ama bakıyorum da baya soru soran olmuş bu hususta ::)

Akyol

bencede 35ama55 böyle bir hataya düşmez o benim tanıdığım iyi SAMSUNSPOR'lulardan birisidir ön yargılı olmayalım arkadaşlar lütfen...

Kais

rakıp kartalspor oldugu ıcın yazmısdır yanlıs anlasılma olmasın oda en az TEOMAN ABIMIZ kadar SAMSUNSPORLU'dur asla kartalsporu ovmek gıbı bır dusuncesı olamaz kı nıhayetınde kartalın ovunulecek bır yanı yok

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Ocak 2009, 19:09:45
öncelikle arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş ..

1- ben kartalspor sempatizanı değilim , beni tanıyan da yazılarımı okuyan da bilir nasıl samsunsporlu oldugumu ..

2- eğer rahatsız olunan husus kartal grubunun "sol" görüşe mensup olması ise , beni tanıyan zaten siyasi görüşlerimi bilir işim olmaz ama burası samsunsporlular sıtesı oldugundan öncelik samsunspordur . sizlere de hak veriyorum , sankı reklam yapıyormus gibi olmus , ancak sadece bir alıntı yaptım , taraftar gruplarının profılı ıle alakalı ..

3- beni tanıyan arkadaslar zaten söylemişler , aklında soru ısaret olan özelden yazsın ...

biliyoruz kardeşim seni ;)

KocumVolkan

kartal bugun berabere kaldı evinde altayla.. inşallah iyice yorulmuşlardır :)