Kadir Geceniz Mübarek Olsun!

Başlatan berusa55, 26 Eylül 2008, 02:45:06

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

Tüm İSLÂM aleminin KADİR gecesi mübarek olsun... ALLAH tüm dualarımız kabul eder ve hayırlara vesile olmasını temenni eder... Bu günlerimiz kurtuluş günlerimiz iyi değerlendirmeyi ALLAH bizlere nasip inşallah...

s.b.ç yasin

herkezin kadir gecesi mübarek olsun

yönetici

www.samsunspor.biz ailesinin, Türk milletinin ve İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun.

Dualarımızda rahmetli kardeşimiz M.Teoman Taş'ı da ihmal etmeyelim.

YaşarDoğu

Ramazan ayımızın en güzel gecesi olan ' Kadir Gecemiz ' mübarek olsun.Bu gece bol bol dua edelim...

jean

tum islam aleminin kandili mubarek olsun

Pergani 55

26 Eylül 2008, 16:04:46 #20 Son düzenlenme: 26 Eylül 2008, 16:09:31 berusa55
Hz Muhammed Mustafa'ya (sav) selam olsun. 1000 aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde tüm duaların kabül edilmesi dilegiyle geceniz mubarek olsun. Teoman Agabeyimiz her zaman kalbimizde ve dualarımızda asla unutmuyoruz...

CeLL-O

Tüm Müslüman Aleminin Kandili Mübarek Olsun..

hala kızı

avuçların açılıp,gözlerin yaşardığı,
ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın asra bedel olduğu
KADİR GECESİ tüm islam alemi ve www.samsunspor.biz ailesinin mubarek olsun.

MeL_55

Tüm Müslüman Aleminin Kandili Mübarek Olsun..

kumkoylu ahmet

Herkezin Kadir Gecesi hayirlara vesile olsun.

Arkadaslar bugece benim icin baska gece resmimde gormus oldugunuz benim oglum.
gecensene Kadir Gecesinde Dunyaya merhaba dedi.Bizde 9 Ay isim aradik ama o mubarek gecede dunyaya geldi ve KADiR ismini aldi.ALLAH Herkeze nasip etsin.Coooook Guzel Bir duygu.Oglum Iyiki Varsin Canim Oglum Benim..

Herkeze selamlar
Hayirli Geceler

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yönetici - 26 Eylül 2008, 14:27:52
www.samsunspor.biz ailesinin, Türk milletinin ve İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun.

Dualarımızda rahmetli kardeşimiz M.Teoman Taş'ı da ihmal etmeyelim.

Allah Teoman'ın mekanını cennet eylesin. Şu başlığın açılmasına bile o vesile olmuştur; çünkü bu siteyi kurmuş, nice dostlukların güzelliklerin temelinin atılmasına yol açmıştır.

Seni özlüyorum kardeşim...

Dualarımızdasın!

Kadir ÇELEBİ

Bu mübarek gecenin ismini taşıyanlardan biride benim.. Allahım huzur dolu kadir geceleri nasip eylesin hepimize af ve mafiret eylesin...kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar..

Sadece Samsunspor

SamsunluReis

kandilinizzz mübarekk olsunnnn  ;)

alperen_55

Kadir gecemizin  feyzi, bereketi ,rahmeti üzerimize olsun dualarımız kabul ,günahlarımız af olsun.İslam aleminin ve forum üyelerinin kandili mübarek olsun...