Enes İslam İlkin

Başlatan elexir, 16 Ağustos 2017, 13:01:50

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 11 Şubat 2018, 15:26:33
Bugün de iyiydi,ama o son pozisyonda pas vermeliydi

Aynı şey bugün için de geçerli. Kontrada pas yerine şuta zorluyor. Oysa Ayite bomboştu. Tecrübesiz bir çocuk. Ama bugün iyiydi, gol bile attı.

oguz_5528

Çok heyecanlı ve tecrübesiz aslında kendine güvenebilmesi de güzel...

emre

Kimse anlatmiyor mu acaba nasil oynaması gerektiğini, o pozisyonda pas vermesi gerektiğini. Samaras'in etrafinda pervane olup ne öğrenebilirim diye dönmeli.

s_uzunkaya

elazığ maçında attığın gol mü desen erzurum maçında göksu ya yaptığın asist mi desen asist derim. kanat oyuncusuna asist yakışır kardeşim. şut ların güzel güveniyorsun şut larına tamam ama abartmaaaa  :o

sadece55

Çok iyi olacak Konuştuğum kadarıyla karakter olarak ta gayet iyi.

eprianu

Çok bencil oynuyor. Dikkat ederseniz rahat pozisyonlarda pas atmıyor, ne zaman sıkışırsa o zaman atıyor.
Gaziantep maçında Göksu'ya çıkarabileceği bir top vardı, dar açı olmasına rağmen kaleye vurup net bir pozisyonu harcamıştı.
Bu maçta da iki pozisyonu pas atmayarak harcadı. Bu kafayla giderse bir halt olmaz.

Şu pozisyona pas atılmaz mı?
https://twitter.com/SamsunsporKlb/status/975461240507129856

Lusage

Standart Samsunspor alt yapı topçusu. İki gol attimi gotu başı ayrı oynayan tipten.

AhmetDenizci

CELİL SAĞIR az önce facebook hesabından şu yorumları paylaştı:
‪"18'lik ENES...Herkes sana gözü gibi bakıyor..Niye..Sebebi yıllardır altyapıdan topçu çıkmıyor..Niye..Sende bir ışık gördükleri için..Sende bunları lehine çevireceksin arkadaş..Kaç maçdır pas versen net gol pozisyonu olacak,sen tek başına işler yapıyorsun..Tamam sorumluluk alacaksın..Ne zaman birebir yakaladığında..Ne zaman..Etrafında yardıma gelen Yok o zaman..Senin tarzı oyuncuların kendine güvenmeleri çok önemli ama fazlası hem kendine hem takıma zarar..Fazlasını yaptığında bu bencilliğe,bu şımarıklığa girer..Takıma saygısızlığa yol açar..Sen daha pişmedin,olgunlaşmadın..Tamam hatalar yapacaksın ama sanki etraftan,tesislerden duyduğum kadarıyla iyice havaya girmişsin..KAYBEDERSİN ARKADAŞ KAYBEDERSİN..Çok eksiğin var çok..Bak yerine giren Angan senden daha iyi işler yaptı..Şimdi hoca onu oynatırsa haftaya sen üzülmeyecekmisin,yada bu hamleyi yaptığında hoca,sen bunu karakterli olarak hazmedebilecekmisin göreceğiz..Yaşın 18..Gelişeceksin muhakkak..Ama çalışmazsan,ben oldum dersen aslında baştan bitmişsindir arkadaş..Biraz ağır olacak ama senden çok daha yetenekliler bu camiada kaybolup gitti..Örnekleri mevcut..Sana böyle bir şans gelmiş..Yıldız adayı adedi de az şu anda..Takımda oyuncu eksikliği var..Bunlar senin için bir avantaj..Bir abin olarak,bu camiaya hayatını adamış bir kişi olarak,senin yaşlarında bu takımda oynamış biri olarak söylüyorum,kendine çeki düzen ver...‬"

Karabudun

Seni hep dün oynadığımız Denizli maçı ile hatırlayacağım.

bayfa55

Boş kaleye gol atamayacak kadar beceriksizsin...

eprianu

Sadece koşuyor. O da boşluk bulursa. Adam eksiltme yok. Zeka desen hiç yok. İçerde dört kişi orta bekliyor bencil Enes adam geçmeye çalışıyor, geçemeyeceğini anlayınca kendini yere bakıyor. Biz de penaltı diye ortalığı ayağa kaldırıyoruz.

özkan

cibiliyetine sokayım senin topçumusun lan sen

cakir55

Çok ümitliyim ben Enes'ten iyi bir hocayla çok iyi yerlere gelecektir. Çocukta yetenek var o yeteneği işlemek lazım.
Bu sene takımın tek hücum gücüydü bana göre sorumluluk aldı sürekli bundan dolayı hata yaptığı oldu canı sağolsun.

brigand

Bu çocuk henüz 18 yaşında girdi.
İyi bir hocanın elinde, iki sezonda daha iyi bir seviyeye gelebilir.
İyi işlenmesi ve çok çalışmaya adapte edilmesi lazım.
Aksi takdirde sonunun nasıl olacağına dair örnekler bizde saymakla bitmez.

Karabudun

Hakkında mübalağa edilmiş. Bize hayrı dokunmayacak, zorlamaya gerek yok.