2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Monşer efendi gitsin hayallerinin takımında oynasın. Madem küçümseyecektin neden 3 yıllık anlaştın bu kulüple be adam.

Stoper

Yalçın'da geldi.
Transfer defteri kapandı.
Hocanın isteği doğrultusunda kamp sonunda bir ihtimal transfer olabilir.
Düşük ihtimal..
Gidecekler kim olacak bakalım?

ea55

Yalçın transferi bu senenin en iyi transferi 3 yıl banko oynayabilecek oyunu geriden kurabilen bir sol stoper kazandık.

Shane_Falco

Erhan Kartal'ın Altay'a kiralık gitmesine dair dedikodular var.

Stoper

Ben ona Caner Arıcı ile forma yarışına maçası yememiş derim. Halı hazırda Erkam ve ihtiyaç halinde Enes var.
Erhan'ım muz ortaların harikaydı, seni unutmayacağız..

alperen_55

Erhan kartal ın bize geçen sene hiç katkısı olmadı.hiç birşey ortaya koyamamasına rağmen en az eleştiri alanlardan biriydi.hep kaçak güreşti hele şu Sakarya'da bize yedirdiği gol affedilir  cinsten değildi.Nezaman gönderilecek diye  bekliyordum,inşaalah gider.

Tamer55

Yılport Samsunspor, 26 yaşındaki sağ bek oyuncusu Erhan Kartal'ı TFF 1. Lig takımlarından Altay'a 1 yıllığına kiraladı. Erhan Kartal, Yılport Samsunspor'un Bolu kampından vedalaşarak ayrıldı.

evolution55

Savaş yılmaz ile sözleşme karşılıklı feshedilmiş

eprianu

Yılmaz Özeren de sosyal medyadan gideceğini açıklamış. Uyum mu sağlayamadı yoksa kapasite mi bu kadar bilmiyorum ama bir türlü verimli olamadı.

Canberk Dilaver ile ilgili de iddialar var ama net bilgi bulamadım internette

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 01 Ağustos 2019, 05:38:20
Yılmaz Özeren de sosyal medyadan gideceğini açıklamış. Uyum mu sağlayamadı yoksa kapasite mi bu kadar bilmiyorum ama bir türlü verimli olamadı.

Canberk Dilaver ile ilgili de iddialar var ama net bilgi bulamadım internette

Savaşı zaten gözden çıkarmıştık. Yılmaz'da yolcu. İnşallah bu senede o orta saha Oğuz Gürbulak'a kalmaz.

Stoper

Kaçak güreşçi Yılmaz, temposu düşük.
Hocanın taktik anlayışında yeri yok.
Orta sahaya 1 takviye şart oldu.
Ferhat'ın yanına koşan,rakip bozan oyunu çift yönlü oynayabilen birisi gerekli.
Oğuz'da gönderilir umarım.

Sadece Samsunspor

Gidecegini aciklamis derken. Hoca zaten bu kamptan sonra yeni kampa oyuncu sayisini dusurerek gidecegiz demisti. Kesin anlamistir gidecegini ya da hoca iletmistir.

Shane_Falco

Şu Nizamettin Çalışkan'ı Manisadan önce kapacacktık o bölge için  :-X
Vedat Bora olursa o mevki için takıma seviye atlatır diye düşünüyorum...

maço

Yılmaz'ın gitmesine şaşırdım.
Oğuz mesela hangi özelliğiyle Yılmaz'ın önüne geçti merak ediyorum.

Lusage

Kulüp Yılmaz, Canberk ve Beşir'e yol verdi.

Hoca Ramazan'ı solda düşünüyor muhtemelen ama Ramazan, Gökhan'ı ne kadar zorlayabilecek?

Stoper'de halen fazlalığımız var. Orta sahada ve sol uç kenardaki oyuncu kalitemiz düşük..

Orta sahaya ve sol açığa takviyesiz nasıl olacak bu işler hiç bilmiyorum...