PTT 1. LİG 33. HAFTA | Gaziantep B.Belediyespor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 28 Nisan 2013, 16:34:20

« önceki - sonraki »

Kodalak

Bu mactan hic umidim yok artik kendimi en  kotu senaryo ya hazirliyorum bu ahmak hoca ve aptal ruhsuz oyuncularla ancak bu dusunulur

Ahmeti

Hangi final maçını kazandıkki bu final maçını kazanalım

cany

gaziantep iddiasız olduğu için maça fazla asılmazsa alırız. yoksa bizimkilerden hiç umudum yok

55erhan55

takım hocasız çıksın daha iyi oynar besim git artık düş yakasından şu takımın

samsunmania

Emin Abi insin soyunma odasına.Vereceği taktikle, yapacağı konuşmayla bu basiretsiz teknik traktörden 100 kat daha fazla motive etmezse takımı, adımı değiştiririm.

ngonge

Kartal, önce Tavşanlı ile deplasmanda sonra Karşıyaka ile evinde yapacak. 40 puan alması zor değil. Bu durumda iki maçımızı da kazanmamız gerek.

Ancak bu maçlardan birinde beraber kalsa 38 puan oluyor o zaman da averaj bizden yana olduğu için tek galibiyet yetecek bize.

Hayırlısı, ancak hiç bu kadar düşmeye yakın olmamıştık bundan 3-4 sene öncesinde averajla ligde kaldığımızda bile.

yasemin 5516

Kazanıcağımızı bende hiç düşünmüyorum ama işte bi umut :( Allahım herkeze herşeye inat şu maçı kazanalım :(

55.hakan

Şartlar ne olursa olsun almamız gereken bir maç ki zaten şartlar bizden yana rakibin iddiası yok.Ama insan kazanırız diyemiyor kazanalım bitsin bu kÂbus

seskat

umrumda değil artık düşüyormuşuz düşmüyormuşuz, adam akıllı futbol oynasak yeter de artar bana. ruhuyla inancıyla oynasınlar yeter. yeneriz yeniliriz sorun değil, sorun şu ki, sahada varmıyız yokmuyuz belli olmuyor. kahrolmayı geçtim artık, nasılsa alıştım geçen sezondan, son hafta hüsranına. şu armanın değerini bilen futbolcu hic mi yok. sacmaladığımın farkındayım. ne yazdığımı kendim anlamaz oldum. ulan samsunspor ne diyim ben sana. of ulan of.  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

kalptenþimþek

bu maçın önemini yazmanın çizmenin anlamı yok ..ke ..ke üç puan artık adamda asap bırakmadınız yeter...

SametYılmaz55

oyuncular şu maçı alsınlar,tavşanlı kartal maçında kartal puan kaybetsin ligde kalmayı garantileyelim sonra ne bok yapacaklarsa yapsınlar,s.gitsinler gelmesinler Samsuna

Sercan

Forvetim

ne yazsam bilmiyorum birşey de yazmak gelmiyor içimden, sözün bittiği yer. Allah sonumuzu hayretsin, inşallah korkulu bir sonuç çıkmaz bu maçtan.

senol

hoca,geldiğinden beri kenardan el-kol hareketi yapıyorsun.Sonuçta koca bir SIFIR.bana göre bu topçuların hiçbiri seni İPLEMİYOR.Bir yerlerde bir yanlış var onu çözemedik.topçular sanki ligte kalmışlar gibi çok rahatlar arkadaş.bu kadar umutsuz topçuyu nasıl bir araya getirdik anlayamıyorum.hepsi PAPAZ olmuş,3 pas yok,koşu yok caba yok,hiçbir şey yok.tamam Antepin bir amacı yok ama,bizimkilerin maçı çevirecek nefesi yok,asıl sorun burada zaten...
Allah yardımcımız olsun...

ult55ras

maç gaskide, kamil olcak a aldırıp antepe çıkarma yapmamız lazım