PTT 1.LİG 14.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz - Bucaspor

Başlatan samsun 55, 24 Kasım 2012, 17:42:51

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Kasım 2012, 21:37:37
ilk abay-kobay yazana buyuk odul var yazmaya girmistim, yazılmıs bile.. Sen kazandın sefacım, tebrik ederim..
oralardan da laf sokmaya devam.

asker ocağında hiç mi sürtmüyolar bunların burnunu anlamadım ki.. :-*

Karabudun

kumköylü ahmet

boyle hakemleri samsuna sokmamak lazim tepkimizi göstermemiz lazim yaaa yemin ediyorum yazik yazik.Yarinda Husyein göcegi verirler Yeter artik Tapkimizi iyice koyalim biz yapamadikca kendi kendimize konusdugumuzla kaliyoruz..gelde izle simdi maci

S.b.ç Çağrı

TATANGALAR küme düşen takımlarını cağırıyor ve SEVİYORUM SENİ !

Sakaryaspor tribünleri küme düşen takımını çağırıyor unutmayın futbolcular gider yine biz kalırız mac sonu takımı cagırmak en ıyısıdır.HEPİMİZ SAMSUNSPORLUYUZ !

burakbas

domin55

yine berabere kalmayalım da ne olsursa olsun artıkın :-\

samsunsporlu1994

13 maçta 10 beraberlik alarak tarihe geçtik zaten bundan sonra berabere kalsakta birşey olmaz. Maça gelince zor maç. 3 puan alırsak çok iyi iş başarmış oluruz ama belli olmaz bu maçtan her türlü sonuç çıkabilir. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Bizim 3 puana Bucaspordan daha çok ihtiyacımız var.

hacettepeli

ErkÇay55

Bir galibiyet takımımızın özgüvenini kazandıracaktır.Sadece bir galibiyet haydi Samsunsporum güldür yüzümüzü. samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Jnr.Serkan

samuray

yeter artık üzerimizdeki ölü toprağını atmalıyız buca maçıyla birlikte çıkışa geçme zamanı şimdi  samsunspor_x

ncdagli

Bu sefer Samsunspor'umuz şeytanın bacağını kıracak. Maçı 2-1 alacağız.

germencisse

Artık seytanin bacagini kırma zamanı,bugun tamamen yureklerini ortaya koyacaklarından eminim,3 puan bugun bizim..

özkan

GurbetciFanatik

Seytanin bacagini kira kira kirilacak bacakda birakmadik Seytanda.
Ben bu sefer Seytanin kafasini ezecegiz diyorum.
Mantik berabere biter diyor kalp ise yeneriz diyor.

Insallah yeneriz biktim artik gelsin puanciklar  :D