PTT 1.LIG 13. HAFTA Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan burakbas, 18 Kasım 2012, 19:29:23

« önceki - sonraki »

Lusage

Site artık Facebook'a dönmüş önüne gelen rahat rahat küfür ediyor. Sevgili yönetimimiz şunlara engel olsa fena olmaz.

Son olarak Ankaragücü tribünleriyle aramızın iyi olmasının nedeni nedir? Gecekondu değil mi? Gecekondu ile sorunumuz var mı? Yok. O halde sıkıntı yapmaya da gerek yok değil mi. :)

Kaya

O statta birçok maçını izledim takımımızın sayısını hatırlamıyorum.Kötü anılarla bir hacettepe maçıdır aklımda kalan bir de bu maç olacak..

O zamanda Samsunspor tarihinin en rezil futbolunu oynamıştık malesef bugün de öyleydi.

Besim hoca ilk iç saha maçı için artık iyi bir başlangıç yapmalı.Ankarada yaptığı değişiklikler ve oyunu okuma konusundaki becerisi iyi göründü..

mehmet yılmaz

Bizim oyuncular bu ligde hiç bir takimi küçümseyecek durumda değiller. Ancak buna rağmen rakibi küçük görme gafleti içindeydiler. O zaman da başına bunların gelmesi çok normal. Emeklere yazık oluyor. Mağlup da olabilirdik. Besim hoca bu ciddiyetsizlige rağmen oyuna doğru müdahalelerde bulundu. Özellikle işlemeyen orta göbege turgay'i çekip, sola şaban'i alması oyunu değiştirdi.  

Desiqner

Canberk'in tek ihtiyacı tecrübe.Oda böyle maçlarda son 10-20-30 dk oynayarak kapatılır... Umarım Besim hoca ile birlikte oynamaya başlar beklentimiz büyük...

binikalamadım

besim hocada ilk 11 de erdemle başlayınca...

ben futboldan hiç bir şey anlamıyorum demek ki dedim...

55cem55

bu hafta Besim hocayı eleştirmek en büyük gaflet olur..adam napsın 2 gunde takımda oyuncuların ismini ezberleyemez bu kimdi lan der insan...

mehmet yılmaz

Ankaragücü karşısında oyuncularımız beklenen mücadeleyi sergileyemediler. Hocamız ya da oyuncularımızla görüşmüş değilim ama tribünden anlayabildiğim kadarıyla benim görüşüm, rakibimizi küçümsedik. Oyuncularımızın bu davranışı sezonun en kötü oyununu ortaya koymamıza neden oldu. Ayrıca Ankaragücü yönetiminin de maç öncesi, 'Samsunspor maçına çıkmayacağız' ifadelerinin yaygın basında yer alması, oyuncularımızda ister istemez konsantrasyon eksikliği yaşanmasına neden oldu diye düşünüyorum. Adeta 3 puan cepte anlayışıyla çıktığımız karşılaşmadan yine galip ayrılamadık.

Halbuki bu ligde hiç bir takımın küçümsenmemesi gerekiyor. Bizim öyle bir şey yapma şansımız zaten yok. Teknik Direktörümüz Besim Durmuş'un ikazlarına rağmen futbolcularımızın rakibi küçümsemesi beraberlik serimizin artmasına neden oldu. Özellikle taraftarlarımızdan çok özür diliyorum.

Samsunspor'un ligde alt sıralarda olmasının kimseyi endişelendirmesin. Biz sıçrama yapabilecek kapasiteye sahibiz. Karamsarlığa gerek yok. Sadece üzerimizdeki maç kazanamama baskısını ortadan kaldırmalıyız. Futbolcularımızın Ankaragücü maçından aldığı ders çok önemli olacak. İnanıyorum ki, bundan sonraki karşılaşmalarda kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar ve kazanama endişesini üzerlerinden atacaklar. Gerçekten üzgünüz...

lato

Ankaragücü taraftarı tesislere gidip takıma ince ayar çektiler diye duymuştum tribündergideki forumdan bizim de böyle birşeye ihtiyaç var gibi giydikleri formanın taşıdıkları armanın ne anlam ifade ettiğini anlamaları lazım artık her maçtan sonra alkışlayıp desteklediysek mücadeleleri iyi olduğu için ama böyle ruhsuz bir futbola kimsenin yüreği dayanmaz böyle oynanacaksa Canberk Halil İbo her maç onbirde çıksın gençleri kazanalım inşallah kendilerine gelirler Ankaragücü'nü bu durumda yenemedikten sonra kümede kalmak bile mucize olur bizim için dua edelim bu hafta Göztepe ve Tavşanlı da kaybetti

isa55

Bu maçta
Robertsin gol orucunu bozması ve Musanın oyundan alınabileceğini görmemiz artı olarak karşımıza çıktı.

samuray

rakibi küçümsemek ya bizim hangi rakibi küçümsemeye hakkımız var durumumuz ortada bu topçulara bii ince fırça lazım sanki nasıl küçümsemeye kalkarsınız rakibi hayret bişey ya rakibi küçümsemek sanki lidersin havaya girmişsin hayrettir ya  :kafa: :kafa: :kafa:

King Of The North

26 Kasım 2012, 10:18:47 #385 Son düzenlenme: 26 Kasım 2012, 10:22:23 Sapýna Kadar 55
Alıntı yapılan: CeLL-O - 24 Kasım 2012, 21:34:54

Diğer fotoğraflar : http://www.deplasmanrehberi.com/ankaragucu-1-1-samsunspor/

Çok güzel bir organizasyon oldu, herşey mükemmele yakındı, yol boyunca yapılan tezahuratlar, Sivas'tan, İzmir'den, diğer başka illerden gelen kardeşlerimizin de aramıza katılıp yürümek, sonra tribünde bir arada bulunup takımı desteklemek gerçekten takdire şayandı. Kötü olan tek şey topçuların ****lik yapıp adam gibi oynamaması, zaten bazı bölümlerde de bu şekilde tezahuratta bulunduk. Hakan Arslan kendini yere atmayıp pozisyona devam etse durumlar farklı olurdu, 1-0 önde başlayacaktık maça. Musa Aydın emeklilik dilekçesini versin bence bitmiş çünkü, ayıptır ya. Ankaragücü farkı kaçırdı, zaten bölüm bölüm alkışladık onları, 18 yaşında çocuklar bizimkilerle maytap geçti resmen, hele o top çevirmeleri falan. Biz 1-1 ile puan kazandık, çünkü puan bizim hakkımız değildi. Takımdan umutsuzum, kümede kalmak başarı olacak bizim için.

jean

bu ne is arkadas ya ankaragucunu bil eyenemiyoz gecen senede kesin alacagimiz maci 2-0dan 2-2 getirttirdik hicmi kazanacak kapasite kalmadi bizde

yirmiuc

cembaba

Alıntı yapılan: jean - 26 Kasım 2012, 13:07:38
bu ne is arkadas ya ankaragucunu bile yenemiyoz gecen senede kesin alacagimiz maci 2-0dan 2-2 getirttirdik hicmi kazanacak kapasite kalmadi bizde

işte bu yüzden yenildik zaten.