PTT 1. LİG 6.HAFTA Samsunspor'umuz - Denizlispor

Başlatan samsun 55, 29 Eylül 2012, 22:41:44

« önceki - sonraki »

samuray

ümitlerin tükendiği anlarda golleri peşpeşe bulduk mucize gibi bir şeydi kolay değil 2.0 dan maçı çevirmek futbolcularınız canı gönülden mücadele ediyorlar varlarını yoklarını ortaya koyuyarlar bu güzel maçı son ana kadar bırakmamaları canberkin ilkobirde başlatılması hemde sağbekte eleştirilebilinir bi durum hoca adına lokmana gelince geçen maç erciyes maçında hücuma çıkışlarda bayağı bi top kaptırmıştı ondanmı kesik yedi yoksa hoca rotasyona mı gitti onu anlamadım en vnemlisi artık takım olmuşuz tabiki eksiklikler var ama herkes biliyorki bu takım ne zor şartlar altında kuruldu teşekkürler canla başla mücadele eden oyuncularımızı kutluyorum

Sioux

dk.80de 2-0 mağlubuz
eskiden olsa önce tribünler dönerdi, yuhlardık, hocaya, yönetime vs. sallardık
ancak öyle olmadı
öyle olmayınca çocuklar da inançlarını korudular
önemli bir geri dönüş oldu
samsun'da bizi kimse yenemez!!!

King Of The North

25 Ekim 2012, 23:54:41 #482 Son düzenlenme: 26 Ekim 2012, 00:04:15 Sapýna Kadar 55
inancını kaybedip 80. dakikadan sonra maçı terkedenlere çok güldüm doğrusu, çıkışa gidemeden 2 gol sesiyle yıkılmışlardır eminim... Bu arada üzüldüğüm bir şey oldu; Şirinler tribünü Çiçodan sonra bitmiş gibi, ne kalabalıklardı ne de sesleri fazla çıkıyordu...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sioux - 25 Ekim 2012, 23:02:15
dk.80de 2-0 mağlubuz
eskiden olsa önce tribünler dönerdi, yuhlardık, hocaya, yönetime vs. sallardık
ancak öyle olmadı
öyle olmayınca çocuklar da inançlarını korudular
önemli bir geri dönüş oldu
samsun'da bizi kimse yenemez!!!

geçen sene ki tribünlerin en kötü yanı,futbolcuları daha ilk dakikadan yuhlamaya başlamalarıydı.
bu duruma engel olmaya çalışan taraftarlarımız olsada maalesef bi şekilde yine oluyordu.
Bu sene her şeye rağmen skora bakmadan takıma sahiplenme var.
bu iki olaydan tek bir sonuç çıkıyor..
geçen sene  tribüne gelen çift takımlı sözüm ona Samsunsporluların bu sene olmamaları.

5trawberry

Bir de şunu ekleyebiliriz..

Takım o haldeyken sahip çıkan Büyük Samsunsporluların, göstermiş oldukları mücadeleden ve ruhtan kendilerine de pay çıkarıp, sövme ya da yuhlama sonrası geriye dönüp baktığında, yuhlamaktan başka ne yapıyorum la ben diye vicdan muhasebesi yapacak olması da var.

Çıktığımız sene inanılmaz bir iyi gün tribünü vardı. Ama şimdi o yok, takıma çıkılan sahipliğe saygı duyan ve utanarak kendinde hatayı bulan Samsunspor tribünü var. Bunu da evvelki maçta gördük.

Mesela, geçen maçta maratonda mevzu oldu. Ayağa kalkmayan trabzonludur diye ritim tutuldu. elemanın biri çıktı Trabzonsporlu net belli, ama ben trabzonluyum ne oldu dedi, ordan bi kardeşimiz çıktı ben de çaykaralıyım ama Trabzonsporun ta .. diye daldı :) Daha sona takımı ts beşiktaşa gol atınca çakmışız diye dört dönüyordu. Ama ben iyi niyetli düşünmek istedim, nefret eden bir adamın Samsunspor Tribününde olamayacağını düşündüm. Sonuçta bu şehirde de yaşasa ,Trabzonlu memleketi tutabilir. Samsunspor maçına da efendi gibi gelebilir. Abimizin dediği gibi sözüm ona istanbul havası solumamışların yeri olmadığını düşünüyorum.

mehmet yılmaz

ahmetsefa55

rhan hocam ne kadar mutlusun
denizliden aldigin 1 puana ne kadar sevinmissin yaa

Theofanis Gekas

maç öncesinde tribünlere gelip alkış yapması,teşekkür etmesi felan çok hoştu ama vizyonun çok dar be hocam keşke başarılı olsanda dursan ama sonun geliyor gibi