PTT 1. LİG 3. HAFTA Kartalspor - Samsunspor ' umuz

Başlatan burakbas, 03 Eylül 2012, 00:28:25

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

03 Eylül 2012, 14:31:08 #30 Son düzenlenme: 03 Eylül 2012, 14:34:17 DESPOTE55
Soner'in eski takımına karşı iyi bir performans sergilemesini umud ediyor, 3 puanda Göztepe maçındaki gibi büyük emeği olmasını diliyorum :)

Ayrıca maçın tarihi TFF nin sitesindeki fikstürde 16.09.2012 yazıyor.

muzaffer4

kartalın haftaya pazartesi gs ile hazırlık maçı var.

King1965

bu mac bol gollu olacak ahanda bruaya yazıorum tarıh 3 eyluk pzartesı 8)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 03 Eylül 2012, 14:43:50
bizimde bafraspor ile bir hazırlık maçı yapmamız güzel olurdu.

saim55

furkan5534

haftaıcı olsaydı mac gıderdım h.sonu full calısıyorum  :( :(

SSKLA

Kartal'ın sahası çok ufak, kanat organizasyonu yapan takımlar için büyük sıkıntı. biz defanstan uzun toplarla da etkili olabiliyoruz. saha uzunlamasına da kısa olduğu için kere ve lokmanın yarı sahamızdan şişirdiği toplar ceza sahasına orta gibi olabilir :D Kartal'ı izlemedim ama inşallah en az 1 puanla döneriz

minci

Bizim için asıl tehlikeli maç Bolu maçı. Kartal'ı bir şekilde geçeriz. Defansımız çok iyi yeni oyuncular da takıma katılacak. İyi konsantre olursak maçı rahat alırız. Bolu sorun olabilir.

Ahmeti

Biz Kartal maçınıda alırsak şehir iyice havaya girer ve dolu tribünler önünde Boluspor'uda dağıtırız Allah'ın izniyle.

İnşaallah iddaa maçın favorisini Kartal gösterir. İyi totem oluyor.

cembaba

55JNR55

Bu maci hafife alamam hic bir sekilde, zor bir mac olucak kesinlikle. Besim hoca iyi isler yapiyor kartalda.. Unutmayin o gozgoze 1-0'dan mac cevirdiler...

muzaffer4

Alıntı yapılan: ekigho55 - 03 Eylül 2012, 14:43:50

bolununda beşiktaşla hazırlık maçı var..

ult55ras

bizde şehrimizde hazırlık maçı yapsak güzel olur.

samuray

bir puan da iyidir deplasmanda da niye üç puan olmasın bu ara iyi oldu bi hazırlık maçı yaparlar herhalde samsunda kartal provası deplasmanda olabilir

twitter