21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

06 Ağustos 2012, 14:28:54 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2012, 21:28:12 salihcakir
Ben Samsun'da bir kaç kere izlemiştim hazırlık maçlarında herkesin dikkatini çekmiş.16 Mart 1994'te Samsun'da doğmuş , Atakum'dan 2006'da takımımıza transfer olmuş ve temsilcisi Erdil Arpacı'ymış.

Umarım takımımız için çok önemli bir isim olur , ben bir  trabzon_spor maçında izlemiştim U18 maçında hızı çok dikkat çekiyor , illa ben gol atiyim diye bir havasıda yok ortayı düşünüyor.

_Jack Daniels_

İlkokuldayken bizim okuldaydı. O zamanda hızı çok dikkat çekiyordu. Yapılan yorumlara bakılırsa tekniğide gelişmiş görünüyor. Haydi Atakum çocuğu göster kendini. :)

ahmetsefa55

fenere gidip gelen uşak dimi bu ?

samuray

bu sezon takıma girecek birkaç oyuncudan birisi galiba fb.ye gidip sonra geri gelen canberkmi.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samuray - 06 Ağustos 2012, 19:02:07
bu sezon takıma girecek birkaç oyuncudan birisi galiba fb.ye gidip sonra geri gelen canberkmi.

Aynen o Canberk'te dönüşü nasıl gerçekleşti onu bilemiyoruz o bir muamma :)

buonanotte

Evet bende canberk diye biliyorum.
http://www.fbhaber.org/canberk-fenerbahcede/
Ama fenerin sitesindeki canberkle sayfanın başındaki canberk hiç benzemiyor  :)

Sol Açık

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 06 Ağustos 2012, 19:05:47
Aynen o Canberk'te dönüşü nasıl gerçekleşti onu bilemiyoruz o bir muamma :)

Gerçekten de, ben fb'ye gitti sanıyordum, antremana falan çıktığı yazılmıştı.

Cidden çok merak ediyorum. Nasıl oldu da gitmedi/gidemedi ve/veya geri döndürüldü acaba?  ;)

hacettepeli

böyle yeteneklere ihtiyacımız var. bu sene kaybedecek bir şeyimiz yok. hedefimiz doğrultusunda takımların a2 takımlarında gelecek istikbali olan yetenekli oyuncuları kiralayarak şansımızı denemeliyiz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: buonanotte - 06 Ağustos 2012, 19:06:37
Evet bende canberk diye biliyorum.
http://www.fbhaber.org/canberk-fenerbahcede/
Ama fenerin sitesindeki canberkle sayfanın başındaki canberk hiç benzemiyor  :)

Fotoğrafa farklı duruyor. Ama Nike'ın yarışmasını kazanan 3 kişiden birisi Canberk Aydın ve basında çıkan haberlere göre "Samsunspor'un boş mukavele önerisini reddedip, fb ile antremanlara çıktı" yazılmıştı. Yani bahsi geçen Canberk bu Canberk.

Çok parlak bir yeteneği olduğu yazılıp çizilmişti. Gitmek isteyip gidememiş de olabilir, anlayışla karşılarım. Ama insan merak ediyor işte...  ;)

özkan

Haber gazetesindeki muhammet demişti ki,eğer canberk profosyonel sözleşme imzalarsa herhangi bir takımla barcelonaya gidemiyormuş barca almıyormus o zaman öyle oyuncuyu.Fenevle o yüzden imzaamadı bize döndü.Eğer bize döndüyse ve öyle zaten an itibarı ile acilen bu adama sözleşme imzalatılmalı.

Serkan

Adam Barcelona'ya  ki seçmelere gitmeden imza atmam diyorsa ne yapmalı ?

Sioux

Herkes bu çocuktan bhsediyor. Kampta da çok iyiymiş.

beşnumara

Bu ve mehmet yılmazın mevkileri nereler bilen varsa aydınlatsın bizi :)

Sioux

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Ağustos 2012, 01:33:40
Bu ve mehmet yılmazın mevkileri nereler bilen varsa aydınlatsın bizi :)

ikisi de sağ kanat oyuncusu. arkalı önlü oynuyorlar. canberk daha defansif ( gökhan gönül gibi ) m. yılmaz ise daha ofansif.

ahmetsefa55

daha ımzalamadı.
cekıp gıtmeyecegı de bellı degıl.
şu barca olayı ne ise olsa da bıtse.
bızım oyuncumuz bıle degıl hala.