Samsunspor Store Logo Çalışması

Başlatan **KaR6**, 28 Temmuz 2012, 22:06:56

« önceki - sonraki »

özkan

bence gayet sade ve bize ithaf olmayan birşey bu store,arma daha önce duyulmamış orjinal ve bize ait olabilecek bişey..''Arma'' ile ilgili çalışmalar olursa daha anlamlı olur bana göre.

samsunum

En çok beğeni alanlardan anket yapabiliriz

BigBadMama5552

Store değil de Dükkan olsa belki daha iyi olur :D Bence de bir anket yapılmalı, çoğunluk ne derse o olur belki.

King1965

KIRMIZI ŞİMŞEK diye olurmu acaba isim ?

Turuncu

Sadece şimşekler olabilir ve ona güzel hala getirecek şimşek simgesi.

MeL_55

07 Ağustos 2012, 01:51:10 #171 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2012, 02:19:19 MeL_55

Musti

Bence çok sade olmalı logo. Ürünlerin üzerine kolayca işlenebilmeli özellikle tekstil ürünlerinin. Samsun'a ve Samsunspor'a ait bir simge taşımalı. Samsunspor Samsun'un en büyük markası ise bu mağazadan çıkacak ürünler de Samsun'un en büyük markasının ürünleri olacak. Bu yüzden şehri temsil etmesi de çok önemli.

Şehr-i Samsun sözü de buradan Samsunspor için çıkarılmış bir söz. Şehrin bütününü kapsayan bir söz. Bunun da marka yaratma sürecinde kullanılmaı gerekir.

Marka yaratmak zor iştir. Akılda kalıcı isim, logo ve slogan bulmak gerekir. Bunları uzakta aramaya gerek yok bence.

cany

bi anket düzenlesek çok güzel olur

cembaba

Pazartesi veya Salı günü Gazi Parkı'nda yeni mağazamız açılacak.

King1965

Ekrem

Gerçekten güzel olmuuşş .  içerinin  büyüklüğü nasıl  :)

King Of The North

Alıntı yapılan: CemBaba - 31 Ağustos 2012, 00:04:40
Pazartesi veya Salı günü Gazi Parkı'nda yeni mağazamız açılacak.

Cem, bebeklere göre ürün var mı?

cembaba

Ağabey daha açılmadı. Ama yok diye bilmiyorum. İlerleyen zamanlarda çıkacak ama. Ben haber ederim sana.

King Of The North

Alıntı yapılan: CemBaba - 31 Ağustos 2012, 22:21:41
Ağabey daha açılmadı. Ama yok diye bilmiyorum. İlerleyen zamanlarda çıkacak ama. Ben haber ederim sana.

Kurban Bayramına kadar çıkarsalar iyi, 2-3 yaş da olur, beklerim haberlerini, seneye de giysin kerata :)