PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Süper lig deki gibi aile tribünü yine ücretsiz mi olacak acaba?  :)

babasamsunlu

cgr

Sadece Samsunspor

Sol Açık

Bence mutlak kazanmamız gereken bir maç.

Ama kazanmazsak homurdanmak gerçekten de yersiz. Sadece yeni yönetimin zor bir dönemde takımı devralması ve takımın bize ihtiyacı olması nedeniyle değil. Bu lig, beylik laf belki ama "uzun bir maraton".  ;)

Misal, geçen sezon ilk maçı kazandık da ne oldu?!  :kafa:

samuray

kazanıp iyi bi başlangıç yapmak gerek hem moral olur hava yakalarız

Sioux

Ahmeti

Aslankaya

allah nasip ederse cumartesi saat 20:00'da uzun zaman sonra  takımımıza kavusuyoruz ki ben inanıyorum tavsanlıyı burada yenip liger iyi bir baslangıc yapcaz. bu  arada bizim sansımız mıdır nedir bilmiyorum yaklaşık 5 sezondur hep ilk macları evımızde oynuyoruz buda bizim iiçin bi avantaj.

FaT1h

Sanırım bayram sonrası maçların çoğunu kazandık. Biz her maçı kazanmak için çıkıyoruz. Linyitide Adem Sarı ve Turgay Gölbaşı golleri ile 2-0 alırız.

minci

Linyit'in durumu, kadrosu ve yeni transferleri nasıl? Bu yılki hedefleri nedir? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

samsunsporlu1994

Cumartesi gününü iple çekiyorum. İnşallah stad full çeker yine trübün showlarımızı bütün türkiyeye izlettiririz.

cezayir55

samsunsporlu1994

Tavşanlı Linyitspor Kaleye Erol Metin,Defans bölgesi için Hakan Çevik,Bilal Özdemir,Osman Fırat,Orta Saha için Ahmet Topal,Gökhan Öztürk,Özgür Yıldırım,Oktay Pop ve Forvet için de Eser Yağmuru transfer etti. Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Devrim hedeflerinin ligde adından sıkça bahsettiren bir takım olmak olduğunu söyledi. Tavşanlının bizden daha iyi takım olduğunu düşünmüyorum.Tek avantajları geçen sene ki kadrolarını bozmamış olmaları.Bence bu sene düşmeye aday takımlardan biri.

lato

Valla maçı iple çekiyorum şu an ilgilendiğim yenip yenilmek değil nasıl bir takım olduk onu çok merak ediyorum geçen seneden daha fazla heyecan yaşatıyor şu merak bana :holey: