STSL 2011-2012 / 27.Hafta | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-3

Başlatan germencisse, 12 Şubat 2012, 19:13:43

« önceki - sonraki »

masbene

kimseyi hafife alacak kadar lüksümüz yok. her maç aynı hırs ve istekle oynamalıyız.
amaaaa   "BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ"

jean

ins bir supriz olmaz bu tur takimlar tehlikeli olur rahat oynadiklari icin ne yapip edip almamiz lazim

masbene

ankara deplasmanı için otobüs organizasyonu olur mu sayın sitenin önde gelenleri ?

FaTiH_HaN

Mesut Hoca geldikten sonra yan toplarda ve duran toplarda da etkili olmaya başladık, Ankaragücü ibb maçında 3 golüde yan toplardan yemiş, Eskişehir maçında iyi performans sergileyemesede bu maç Bance'nin maçı olabilir ki Zenke formsuz hoca Bance ve Ekigho'yu oynatacaktır.

fanatik samsunsporlu

evet bu maç birkaç tane yan top çalışması yaptık.maç kitlendimi ilaç oluyor yan toplar.inşallah alacağız maçı.manisa zor yendi ankaragücünü bu arada

Jnr.Serkan

celebi

Sol Açık

Bence de Bance oynar. Ciddiyetle oynamamız lazım. Bunu yaparsak farklı kazanırız...

berusa55

Ankaragücü maçında en çok hava ve zemin şartlarından korkuyorum. Oyunumuzu top yapmamızı gole gitmemizi zorlaştıracak bir hava en kötü senaryo olur şu durumda. 5 günlük hava durumuna göre de durum pek iç açıcı değil...

Jnr.Serkan

Yalnız sitedeki bu rehavet hiç iyiye alamet değil...Burdaki rahat kazanırız yorumlarını görünce açıkcası bu maçtan daha çok korkmaya başladım.Futbolcularda böyle düşünmüyordur umarım

celebi

bakma millet buraya yazıyor fakat çok tedirginler

brigand

Daha rahat konumda olsak rehavete kapılabilirdik. Ama bu maçta alınacak 3 puan hayati değerde. Oyuncularında bunun farkında olduğuna inanıyorum. Sanmam küçümsediklerini veya rehavete kapıldıklarını. İlk yarıda kaybettiğimiz 2 puanın telafisini yapmamız lazım. Buda artı bir motivasyon diye düşünüyorum. 2'de 2'ye inanıyoruz ve kazanacağız.

babasamsunlu

Abi rahat kazancaksın tabi.
adamlar amatör topçularla oynuyorlar.
3 puanı rahat haneye yazdıracaksın.
Kart görmeden ilk yarım saatte  2 tane  ulup eveleyip geveleyerek maçı rahat kazanacaksın.
Allah göstermesin aksi durumda ben ligde kalcam diye söz etmene gerek yok ;)

Sercan

Akan abi 70 e kadar atamazsa bu andavallar, sen rahatlığı gör bizde :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sercan - 13 Şubat 2012, 15:23:18
Akan abi 70 e kadar atamazsa bu andavallar, sen rahatlığı gör bizde :D

öyle birşey olmayacak kardeşim.
Karşındaki rakibin neredeyse 18-19 yaşında topçulardan oluşuyor.
Sadece mücadele etmeye çalışıyorlar.
İlk yarım saatte iş biter demedi demeyin ;)