STSL 2011-2012 / 27.Hafta | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-3

Başlatan germencisse, 12 Şubat 2012, 19:13:43

« önceki - sonraki »

radikal-fma

bu maç zenkenin maçı olur tam ona göre bir maç ;D

ngonge

Gekas oynamayacak, Bance ilacı olur Ankaragücü'nün.

Zenke intihar olur artık hiç güvenmiyorum ona.

kamuri

bence rakibimiizin durumu ne olursa olsun dikkatli olmalıyız boyle sadece savunma yapmayı amaçlayan takımlara karşı duran toplar veya uzaktan atılacak bi şut kilidi açmamızı sağlayabilir golü ne kadar erken bulursak o kadar iyi olur aksi takdide gol gecikirse ankaragücüne kontraratak fırsatı doğmuş olur bu arada ankaragücünü mutlaka yenmeli bi de deplasmanda araya antalya ya da kayseri galibiyeti sıkıştırmalıyız bugunki karabük fener maçından sonra

cembaba

Alıntı18.02.2012 13:00       MKE ANKARAGÜCÜ    -    SAMSUNSPOR     Detaylar

Maç saat 13.00'da.

furkan5534

lucarelli

Defans olarak kötüler. Gollerde genel olark kuru kalabalık var. Uzaktan bir iki tane etkili şutları vardı. Direkten topları döndü. Dikkatli olmak lazım.

silopilimuhsin

oguz_5528

Ankaragücü'nde oynayan oyuncular,gerçekten futbol oynamak isteyen çocuklar,rehavete kapılmayalım inşallah yeneriz.

target_t.t.b

Samsunsporum gibi bir kazanın ardından,tam da bitti denilen yerden gelip Afrika kupasını kazanan Zambiya milli takımını kutlarım...

ali ihsan

Bu saatten sonra kolay maç yok.Disiplinli oynayıp kazanmalıyız.
Artık kanatlardan bol bol orta yapabiliyoruz.Bance gol atar artık.Hızıyla Ekıgho'da çok iş yapar.

Turuncu

##kdc##

Kazanamazsak tutcağımız bi kafa var da kanka biz kazanıp yolumuza devam edicez inş  :)

FaTiH_HaN

Ankaragücü ibb maçında çok basit goller yemiş, kolay gol yiyen bir takım ama ibb maçında hatırı sayılır derecede pozisyona da girmiş, direkten dönen topu falan var. Eskişehir maçında sahaya yansıttığımız mücadeleyi ve ciddiyeti Ankaragücü maçına taşırsak rahat bir galibiyet alırız, Gekasın gördüğü kırmızı kartın Ankaragücü maçına denk gelmeside güzel bir şans oldu. Seri devam etsin artık üst sıralara tırmanmamızın zamanı geldi.

Atakumlu

Bu macı 2 veya 3 farkla alırız diyorum , mütevazi olamıyorum  ;)

Forvetim

dikkatli olalım sağlam oynayalım, ilk dk.dan itibaren baskıyla golü bulup durumu hemen lehimize çevirmemiz lazım, maçın hiçbir anında gevşemeden ciddi olup son dk.kadar galibiyeti arayalım. rakip düşmüş olsada kendini ispatlamak isteyen oyuncular olacaktır mutlaka. zor maç değil ama kolayda değil.