STSL 2011-2012 / 27.Hafta | Ankaragücü - SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-3

Başlatan germencisse, 12 Şubat 2012, 19:13:43

« önceki - sonraki »

sadece55

Bu maçı kazanarak ilk defa 2 maç üst üste kazanmış olacağız bu sezon..Ayrıca İlk deplasman Galibiyetimiz olcak..

FaTiH_HaN

Hafife almayalım yeter, rahat bir galibiyet alırız yeterki disiplinli oyunumuzu sürdürelim, 3 te üçün ilk maçından 3 puan aldık Ankaragücü ve Bursa galibiyetlerinden sonra antep yada karabükü altımıza alacağımızı düşünüyorum.

**KaR6**

ankaragucu ibb den 3 golü de yan toptan yemiş, bance'yi oynatmamız lazım..

burakbas

Malum ankaragücünün durumu ortada. Rakiplerimizin kaybettiği hafta olması dileğiyle...

GökhanÇağlar

hafife almadan aynı ciddiyetle oynamalıyız,,Gekas'ın yerine Zenke oynamalı bence...

lucarelli

Ankaragücünü küçümsememiz lazım. onur mücadelesi veren takımlar her an her şeyi yapabilir. Rakibimize saygı duyarsak rahat alırız maçı.

havzalı55

Ankaragücü ibb yi oldukça fazla zorladı genç bir takım ve onur mücadelesi veriyorlar hafife almamamz lazım

celebi

hafife almadan ciddiyetle yaklaşıp maçı almamız lazım

kumköylü ahmet

Tek tesellimiz ankaragucune karsi oynayacak olmamiz..Yoksa Gekasi yalandan oyundan atan hakeme ne demeli..yinede iyi oynamaliyiz hafife alcak kadar rahat degiliz

Ollivanders

Büyük konuşmayalım abilerim , kardeşlerim. Futbol bu... Olumsuz davranıp toteme devam edeyim. Korkuyorum!

mehmet yılmaz

Futbolda asla rakibi hafife alamazsınız. Bunun dünya kadar örneği var. Ciddiyetle ve iyi konsantrasyonla maça çıkmamız lazım. İnşallah ilk deplasman galibiyetimiz olur ve kapıyı açar. Ankara'da olacağız inşallah...

Turuncu

cany

Uğur Yıldız

artık telafisi yok her hafta 1 galibiyet sonra yenilgi olmasından bizde bıktık küçümsemeden galibiyet için sahaya çıkmalıyız.

kıbrıslı_mete

o hakem var ya, gekası yaktı inş bize bu pahalıya patlamaz. inanıyorum ki biz kalan tüm maçları inş kazanacağız.