STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

5trawberry

02 Şubat 2012, 21:56:34 Son düzenlenme: 02 Şubat 2012, 22:00:59 5trawberry
06.02.2012 Pazartesi

20:00

2 maç başlığımda 2 galibiyet.

3. galibiyeti alıp geleceğiz..

Çıkış başlasın artık!

GurbetciFanatik

Gekassss bu maci kazanir   :deli: :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:

isyan

furkan5534

inşallah bu kez kazanırız hem çıkışa geçeriz hem antepın yenılgısını beklerız.farkı 3 puana ındırme sansı.çok çok onemlı bir maç daha cıddı anlamda.gs artık cıkıs yakalamak ıstıcektır.ama antepte ne hıkmetse gs yı yenıyor.ınsallah bu kez olmaz.6 puanlık mac.umarım beledıye macı gıbı bı facıa yasamayız.dusunsenıze beledıyeyı yenseydık puan farkı 3 olcaktı.ve antepın kaybettıgını bızım karabuku yendıgımızı sayarsak 26 26 olcaktı.ahh ulan petkovıc ahh!! ınsallah kazanırız.kazanmak zorundayız!!

europe_55

Allahin izniyle kazanacagiz.

Büyük konusmak istemiyorum, ama kazanacagimiza % 100 inaniyorum...  samsunspor_x

twitter

bu sezon en önemli maçımız bence alırsak çok büyük avantaj sağlarız
önümüzdeki maçlarda kuşku duyduğum bi bjk maçı kalıyor ki hep negatif düşünürüm

furkan5534

tabıkı maçlara tek tek bakmalıyız ama ben 3 haftalık periyota baktım ve bu 3 haftayı kayıpsız kapatmalıyız.ıyı skorlar cıkarırsak bu durumdan cıkabılırız.3 hafta cok onemlı..

karabük SAMSUN  
SAMSUN eskişehir
ankaragücü SAMSUN

antep gs-
ts-antep
antep-ordu  

karabuk samsun
karabuk fb
esk karabuk

top yuvarlak tabı her skor cıkabılır.fakat antepın 3 haftası bayagı zorlu..

berusa55

Pazartesi mi!! Bu maç ne oldu da Pazar 13'ten Pazartesi saat 20'ye alındı arkadaş?? Pazar günü deplasman hayallari birçok insan için suya düştü çok kalabalık gidilecekti Pazar oynansaydı...

ali ihsan

Maç Pazar 13:00 te.Başlığı düzeltelim lütfen...

RT55

ali ihsan

Bence daha iyi oldu.Karabük haftayı maç yapmadan geçti hiç yorgun değiller.Biz ise oldukça tempolu ve yorucu bir maçı geride bıraktık.Ayrıca bizden ziyade onların taraftar sayısını daha çok etkiler bu saat.Aferin la TFF ...

furkan5534

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 02 Şubat 2012, 22:42:38
Bence daha iyi oldu.Karabük haftayı maç yapmadan geçti hiç yorgun değiller.Biz ise oldukça tempolu ve yorucu bir maçı geride bıraktık.Ayrıca bizden ziyade onların taraftar sayısını daha çok etkiler bu saat.Aferin la TFF ...

:D :D ali ihsan abiden inciler

berusa55

Pazar günü gidemeyecek taraftarlarımız için kötü bir durum bu; yoksa takımımızın dinlenmesi açısında isabet olmuş. Ama ciddi bir taraftar kitlesiyle orda olunacaktı Pazar olsaydı Ali İhsan hocam. Sağlık olsun diyelim...