STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

samsunluerhan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 19 Aralık 2011, 22:28:24
bilader siz neden sürekli totem yapıyorsunuz.. totemcilikdinen günahtır.
hep bu totemcilerin yüzünden 17, sırada kalıyoruz.
def olup gidermisiniz lütfen ...  :x(( :x(( :x(( :x((
0-2 gönül isterki bitsin ama deplasmanda 1 gol atmışız ve takım çok becereksiz ama inş dedığın gıbı olur

fat55

bu maç çok önemli ve takım bjk maçında baya efor sarf etti.fiziken ve ruhen bu maça inşallah hazır olurlar.şu da varki topçular gözdağını aldı.oynamayana samsunsporda ekmek yok.bjk maçının 11 inden anılın yerine bülent oynamalı diye düşünüyorum.hadi hayırlısı.

celebi

GurbetciFanatik

Gidebilecek oyuncular icin bence son bir sans bu mac.
Mesela Bance su macta 3 gol atsa ne olur acaba ?
Ekigho Joker olarak girse 2 gol atsa ?

benimkiside papaz müslaman olursa  isine döndü galiba

Kaya

Hüseyin Göçek en beğendiğim hakemdir.Diğer hakemler gibi art niyetli hakem havası hissetmiyorum onda.

Sivas'ın üç önemli oyuncusu var bunlar bana göre Grosicki,Enaramo ve Erman.Defansif anlamda iyi olduğumuzu düşünürsek bu isimleri orta sahada kitleriz..Her zaman ki gibi az gollü bir maç olur.Nedense 1-2 bitecekmiş gibi hissediyorum hadii inşallah..

Turuncu

King Of The North

Koca sezonda 1 tane takıma patlayamadık, bu maç Sivas maçı olur mu?

emrullah

aslanlarım az önce geçtiler sivas a doğru  hadi alın gelin 3 puanı  :evet:  samsunspor_x

Serkan

Erken çıkılmasının sebebi rakımı yüksek havası değişik olmasına uyum sağlamak içindir.

samsunluerhan

Samsunspor yönetimi, Sivasspor maçı öncesinde Beşiktaş karşısında alınan bir puan ve iyi futbol nedeniyle futbolculara 15′er bin lira prim dağıttı.

cany

Yat kalk prim alıyolar hala kümede kalmaya oynuyoz. ergünün dekontlar çıkınca da dikkatimi çekmişti

Ahmeti

Devre arası takıma birtek biz takviye yapmayacağız en az bizim kadar rakiplerimizde takviye yapacak,rakiplerimizle puan farkını açmamak için mutlaka 3 puan almalıyız.

Zor bir maç gözüksede 3 puan bizim forvetlerde saklı.

binikalamadım

takım sağ salim ulaştı mı acaba haber var mı