STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

bu maçın tek ihtimali var o da kesinlikle kazanmak!! aksi durum da yok, ona göre oynayın!!

55(tuncay)55

adam gibi oynayın yürekten oynayın ve 3 puanı alın

epçeli köylü

Bu maç ben beraberlik olur diyorum.Akşam 20.30'da Sivas gibi bir dağ başında -20 derece soğukta futbol felan oynanmaz.Adamlar alışık soğuğa oynayacaklar.Bizimkilerin işi zor...

isyan

En rahat macimiz olacak bu mac 2-3 gol farkla aliriz

KareAs55

son maçlarda iyi mücadele ediyoruz bu bir avantaj ama yakaladığını atıcaksın abi deplasmanda , sonra birtane gol yiyoruz çıkaramıyoruz.

Allah'ın izniyle alırız...

SametYılmaz55

aklıma bir an 5-1 kazandığımız Erciyes maçı geldi.o zamanda deplasmanda maç kazanamıyorduk ama 10 kişi kalmamıza rağmen bulduğumuzu atarak farklı galip gelmiştik.bana nedense o maçla benzer bir maç olacak gibi geliyor.bu sefer bulduklarımızı atarız ve rahat bir galibiyet alırız

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 19 Aralık 2011, 21:55:05
aklıma bir an 5-1 kazandığımız Erciyes maçı geldi.o zamanda deplasmanda maç kazanamıyorduk ama 10 kişi kalmamıza rağmen bulduğumuzu atarak farklı galip gelmiştik.bana nedense o maçla benzer bir maç olacak gibi geliyor.bu sefer bulduklarımızı atarız ve rahat bir galibiyet alırız
inş. inş. hadi samsunum

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 19 Aralık 2011, 22:26:40
skor totemi yapayım 0-2

bilader siz neden sürekli totem yapıyorsunuz.. totemcilikdinen günahtır.
hep bu totemcilerin yüzünden 17, sırada kalıyoruz.
def olup gidermisiniz lütfen ...  :x(( :x(( :x(( :x((

celebi

babasamsunlu

bizim arkadaşın gurbunda def eksikliği vardı.artık bizahmet :D

celebi

mehmet yılmaz

Kızılderili misiniz siz sayın çelebi?
Toteme tapmak günahtır!
Hugh!  ;D ;D

Bu hafta İBB ile oynadı Sivas, bir bozbaykuş olarak staddasınızdır büyük ihtimalle. Nasıl bizim rakibin durumu?
Yener miyiz?
Tşk.ler sevgiler :)

celebi

Stoper

İki renktaş takımın maçının öncellikle dostça geçmesini diliyorum.Nedenini bilmiyorum ama Sivasspor'u seviyorum.Belkide renginden dolayı.Maça gelirsek,3 puandan başkası kesmez bizi.Beşiktaş maçındaki istek ve arzuyu gördükten sonra içerde dışarda yenemeyeceğimiz takım yok!.. 1-0 olsun bizim olsun.