STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

cany

Alıntı yapılan: jean - 19 Aralık 2011, 17:05:51
kazanirsak moralli gireriz ikinci yariya ama ne yazikki umuudm yok ne zaman iyi mac cikarsak ertesi hafta kotu oluyor

hiç bi maçtan umudun olduğunu görmedikki. besik_tas maçını da hiç saymıyorum bile diyodun elimizden kaçtılar. Yenebiliriz  sivas_spor 'u zor da olsa

Tufan

Can bırak kardeşim ses etme jean umudum yok dedikçe o maçı kazanma ihtimalimiz artıyor bilmiyor musun :)

Burak

cany

Sivasa gitmeyi düşünen var mı? Liste açıp siteyle gitsek güzel olur

GökhanÇağlar

zor maç olacak,yakaladıklarımızı atarsak rahat kazanırız...

HoliganSamSunLu

ali ihsan

Benim anlamadığım maçın saati neden bu kadar geç.Maçı Antalya'da mı oynayacağımızı sanıyor bu TFF...

Ne olursa olsun puansız dönmeyiz ...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cany - 19 Aralık 2011, 17:18:19
hiç bi maçtan umudun olduğunu görmedikki. besik_tas maçını da hiç saymıyorum bile diyodun elimizden kaçtılar. Yenebiliriz  sivas_spor 'u zor da olsa

Can, Samet hep öyle, boş ver onu :)

Cennete gireceksin dense, "yok ya bir yanlışlık vardır, olamaz" der o...  ???

fat55

sivas ı yensek ankara da gençler maçında deplasman tribününü doldururuz sanırım.haydi be futbolcular.yapın bi güzellik.

HoliganSamSunLu

ara 15 gün mü  tam ocak ortalarında ankarada ankara deplasmanı dondurucu ankara ayazında maç izlemek çok iyi olur

cembaba

Bende tam bilmiyorum şu ara işini. Trabzon deplasmanına inşallah tatilde olurum.

Serkan

Cany'yi bile sinirlendirdin ya helal olsun jean :d

cem 55

devre arası tatili tam 2 hafta yani yarın 21 inde sivas maçımız var tam 2 hafta sonra 4 ocakta yine çarşamba günü gençlerbirligiyle ankarada 2.yarının ilk maçını oynayacaz gençlerbirligi maçı için ankaraya deplasman işi de maçın haftaiçi olması sebebiyle benim için yalan oldu daha sonra 7 yada 8 ocak cumartesi yada pazar galatasarayla 14 yada 15 ocak dada ts ile oynayacaz

samuray

sivastan uan almamız şart bşt maçında çok iyi bi futbol ortaya koydular ama zenke sanki gol atmaya atmaya kendisine olan güvenini yitirmiş gibi gördüm rüştüyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda nedense vurmayip pas çıkardı o da rakibe gitti yeter artık bizimde bi çıkış maçımız olsun sivas inşallah papazların gönderilmesi takımda olumlu etki yaptı neden olmasın ilk deplasman galibiyetimizi de sivastan alalım artık

cany

Alıntı yapılan: Serkan - 19 Aralık 2011, 19:20:11
Cany'yi bile sinirlendirdin ya helal olsun jean :d

sinirlenme değil de bizim de moralimizi bozuyo :)

Sivasa gidelim daa