Galip Öztürk'ten Kazım Yılmaz'a

Başlatan maviay55, 28 Kasım 2011, 20:21:48

« önceki - sonraki »

Desiqner

Kazım Yılmaz taraftara sahip çıkan bi adam olsa bu taraftar onu herkesin üstünde tutar.Ama oda pasif biraz...

SametYılmaz55

Tamam zamanında maddi destek sağladın sayın Galip Öztürk ama Samsunspor senin verdiğin paralarla kurulmadı,senin verdiğin paralarla da büyük olmadı.Samsunspor armasındaki Atatürkle,20 Ocak şehitleriyle,Emin kaptanla,Hasbi başkanla,İsmail başkanla,bu yüce taraftarıyla büyük oldu!!!!senin maddi anlamda desteğine çekmen Samsunspor'umuzun büyüklüğünden hiç birşey kaybettirmez.Samsunspor sen olmadan öncede büyüktü sen varken de büyüktü senden sonrada büyük olacak!!!!sen ve senin paranda uzak olsun bize bu saatten sonra

feveran

ne zaman kazım yılmaz metroyu samsunspordan temızlemeye başladı galip patladı helal olsun kımsenın malı degıl samsunsporda kımsenın malı değil.. herşey ortada

celebi

Kodalak

Alıntı yapılan: target55 - 28 Kasım 2011, 21:53:28
hep laf hep laf. madem iyi Samsunsporlusun kaç senedir gelip başkan olacaksın.

dışarıdan anca konuşursun , kulübe bağış diye verdiğin parayı bir çırpıda borca dönüştürürsün,uzaktan güreş tutmayı çok seversin,bunları iyi bir samsunluyum,samsunsporluyum diyen yapmaz.

Kodalak

eğer yapabiliyorsanız adam gibi gelin yöneticilik yapın bu takımın başında,hiç mi örnek almazsınız HASBİ AĞA'yı.

adam gibi adamdı,has bir SAMSUNSPOR'luydu.

pitbul055

Samsunsporu okadar düşünen çıkar başkan olur.

ErkÇay55

Galip Öztürk Samsunspor üzerinden reklamını yapıyor,geçen sene futbolculara verdiği pirimlerin hepsine temlik koydurmuş durumdadır.Primi verip reklamınıda bedavaya yapmıştır.Kimse Samsunspordan büyük olamaz.

özkan

Samsunspor'lu olacaksın,paran olacak,başkan olmayacaksın kaç yıldır..Öyle bir beden ben tanımıyorum.Samsunspor'luluğun düşünüdürücü Galip Bey.Son derece başarısız bir başkanlığa giriş yapan Kazım Yılmaz'ın içinde kötü niyet olmadığını bilmekle birlikte yanlış insanların masasına oturmasından kaynaklı sezon başı yanlış işler yaptık.Devamında da Samsunspor'un metrodan temizleneceğini umuyorum.Hayırlısı.

doðan

İşler iyi giderken Ben Yaptım oldu ..
kötü giderken beni dinlemediler mesul değilim ...

Yıllardır az çok bir şeylerle katkısı olmuştur galip öztürk ün ama ne abat etmiştir , nede mucize ye sebep omuştur , hangi hesabın içindeydi bilinmez bağdattan dönmüştür hesabı ..şimdi yan çizdim oynamıyorum ..
küçükken oynardık biz bu oyunu ...ORTADA KUYU VAR YANDAN GEÇ ...

lucarelli

Bence çok iyi bir karar olmuş. Kazım başkan her ne kadar futbolu çok iyi bilmese de duruşu ile birinden gelen emirleri uygulamayacağını gösterdi. Helal olsun başkan, bu takımın kurtuluşu bu duruşta.

brigand

sen git İstanbul'dan locanı al ! O kadar parayı oraya akıt. Sonra da gel ben harbi Samsunspor'luyum de. bu kadar pofpof u görünce herşeyi ele alabileceğini sandı ama eğer Kazım duyumlarımız gibi hareket ettiyse tebrik ediyorum. Galip Öztürk'e de borsadaki olaylarıyla mutluluklar diliyorum. çok içerlendiğini biliyorum, hayal ettiği oyuncağı alamadı eline.

sadece55

Hiç kimse Samsunspor dan büyük değil !

Lusage

Çoooook Büyük Samsunspor'lu Sayın Galip Öztürk'e Menemenspor'da başarılar dilerim...

feveran

adamın bırıde facede galıp öztürk afcesınde demışki sakın elınızı cekmeyın demış nerde yalaka orda bizim yalakaıga ihtıyacımz yok