STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

designer_55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 17 Ekim 2011, 15:19:50
Gençlerbirliği maçından sonra 'Samsunsporun yabancıları çok iyi süper ligde çok iş yaparlar özellikle bance'yi, ekigho'yu, domingezi'i çok beğendim Samsunsporu tebrik etmek lazım iyi transfer yapmış' diyenler şimdi atıp tutuyorlar. Bizde bu adamların yorumlarına bakarak oo adam doğru söylüyor diyoruz, bu adamlar kaypak rüzgarın estiği yöne göre yorum yaparlar takımları kafalarına göre küme düşürürler bunu hala öğrenemedik mi?

Samsunsporumuzun kadro kalitesinde sıkıntı yok, yönetimsel ve taktiksel ağrızalar var ve bunu açıkça görebiliyoruz mustafa denizlinin yorumlarına ihtiyacımız yok o gitsin kendi sağlık problemleriyle ilgilensin.

jean

dugun hediyesi veremediler bana 3-0 i gorunce sok oldum helme giolleri gorunce mahalle macindaki goller gibi cok sacma goller yedik artik yenelim bu mutlu gunumde moralimi bozdular

AntZ

Arada kaynamış, haberimiz olmadı tebrik edemedik, tebrikler Samet, mutluluklar dilerim  ;)

jean

maviay55

AlıntıPetkoviç'in büyük korkusu

Teknik direktör Petkoviç'in 3-0 geride olduğu bir dakikada forvet oyuncusu Bance ile savunmacı Akaki değişikliğine kimse bir anlam veremedi. Spor otoriteleri bu değişikliğin fark yememek için yapıldığı görüşünde birleşti
Samsunspor teknik direktörü Vladimir Petkoviç, maç sonrası yaptığı basın açıklamasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisinin faturasını oyuncularına kesmeye çalışsa da kendi hatalarından maçın kaybedildiğinin farkında değil. Büyükşehir Belediyespor maçında takımını yanlış kadro ile sahaya süren Petkoviç'in 77.dakikada yaptığı Bance - Akaki değişikliğine kimse bir anlam veremedi. Zaten o dakikada 3-0 geride olan kırmızı beyazlı ekipte bir forvet oyuncusunun kulübeye çekilip yerine bir savunma oyuncusunun alınması kafaları karıştırdı.

DENGE

:kafa: :x((

kutsalforma

samuray

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 22:31:30
kimsenin samsunsporlulguna sozum yok, samsunsporun taraftari herzaman buyuktur;
ben istanbulda galatasaray macinda statta bunu yasadim.
benim soylemek istedigim, biraz sabirli olmamiz. yeni bir takim, yeni oyuncular, yeni bir ortam,
ve yeni bir teknik heyet. Bireysel bakildiginda kaliteli oyuncu ve teknik adamlar bunlar.
Su an onlari desklemeden baska caremiz yok. Yeni geleck bir teknik adam siyirbaz degildir,
kaldiki ismi gecen adamlarini petkovicten hic bir artilari yok.
desinger55 ordu mersin de yeni takım oluşturdular bana kimse 6 haftada teknik direktör gönderilmez hikayesi anlatmasın evet bi ışık görsek her hafta takım üzerine koyarak oynamış olsa amenna ilk hafta gençler maçı ilkdevre biraz trabzon maçı ve ordu maçı diğer üç maçta kayıpları oynadık futbol adına ne oynadık evet bi takım yenilebilir ama kenardaki hoca otobüs bekler gibi maç izlerse takımı nasıl motive edecek bana bi izah edermisin ahmete geelince bu bir değil iki değil bu sezon yaptıkları hata hangisini sayalım futbolda dün yok bugün var

samuray

ya yeter petkoviç bizi fıtık etmeye hakkın yok bu takıma bi katkın olmadığı gibi zarar veriyorsun yanlış kadro seçimi yanılış yerde oynyatman hangisini yazalım maç üç sıfır sen santrofor çıkarıp stoper alıyorsun bu ney a sen demek mağlubiyeti kabullenip fark yememe peşindesin kimse büyük samsunspor taraftarını kandırmaya kalkmasın şanssızdık da şöyle olduda böyle olduda diye bir önce defol git seni tutanlarda kabahat ;  >:( >:(:( :kafa: