STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

Desiqner

buyuk_sehir    samsunspor_x

İstanbul B.B.  - SAMSUNSPOR'umuz

Tarih:16.10.2011

Stad:Atatürk Olimpiyat

Saat: ?

______
Kişisel yorumum.Eğer Manisa maçındaki gibi heycan arayan bir petkoviç olursa Belediyenin şansı yüksek diye bakıyorum.Tek avantajımız Belediye'nin taraftarı yok Samsunlu Hemşehrilerimiz Takımımıza Destek Verecektir...

celebi

bu maça sırf oğlumun hatrına gideceğim. ve de yine yeniliriz.

berusa55

İBB ardından fener deplasmanları! Yorum yapacak hal kalmadı şu mağlubiyetten sonra...

fanatik samsunsporlu

webonun 5 golü var.doka da harika oynuyor.efenin cezası da bitti herhalde

engin55

samsunmania

Barcelona ile mi oynuyoruz kardeşim?
Adam gibi oyun bizi 3 puana götürür. Ortasamızın çökmüş hali bizi bugün bitrdi. Dişe diş mücadele=3 puan. Herkes ayağını denk almalı.

ahmetsefa55

maç yaklaştıkca duygular gırıyo işin içine.
sımdıden yapalım yorumumuzu.
yenılırız.

YaşarDoğu

15 gün arada takım toparlacaktır diye düşünüyorum , İBB den en az 1 puan alırız.

cany

buyuk_sehir   fener_bahce  :sag toplam 2 puan iyidir

samuray

bgünkü maçtan sonra hocadanda takımdanda ümidimi kestim i.b.b maçına gitmeyi düşünüyordum ama gitmiyecem bizim için kabuslu günler yinemi başlıyor ne misafirmiyiz yine süper ligte hoca içine ettin günümün tüm samsunsporlular gibi oyunuda maçıda katlettin bütün suç senindir  >:( :kafa: :kafa:

SSKLA

Kazanırız yada kaybederiz bilmem ama Manisa maçını kaybetmemizle beraber bu maçı kesinlikle kazanmamız gerekiyor.

İBB'nin bu hafta ki kadrosunu hatırlayalım:
İLK ONBİR
Oğuzhan Bahadır Metin Depe Mahmut Tekdemir Can Arat Ekrem EkşioğluMarcin Kus Samuel Holmén Taner Yalcin Doka Edin Visca Pierre Webo

Bu kadrodan Webo ve Dokayı durdurmamız lazım. Bunları durdura bilirsek İBB karşı bir puan garanti gibi.

Gelelim bizim kadronun olması gereken haline:

4-4-2 oynarsa

Bu kadroyla İBB defansına zor duruma soka bileceğimize inanıyorum.

4-3-3 oynarsa(ki muhtemel)

Ertuğrul konusuna gelince bence kaleciliği iyi fakat topa iyi vuramıyor ahmetin bu yönü iyi ve sadece bence ahmetin ona karşı bu üstünlüğü var.
Dominguez gelirsek bu güne kadar hep duran topu var diyorduk bugün o da yalan oldu.
Ergün ise sıradan bir türk sol bek  onun yerine kesinlikle başaran oynamalı.
Bance bence bu maç oynamamalı, 4-4-2 sisteminde ağır İBB defansına karşı Zenke-Ekigho daha vurucu bir forvet olacağını düşünüyorum.
Dilaver'in artık kesinlikle oynama zamanı geldi.

Uzun lafın kısası 4-4-2 de ki kadro ile çıkarsak çok önemli bir 3 puan alabiriz.

55__Gurbet__55

I.B.B Anadolu takimlara karsi iyi oynamiyor. I.B.B acik alan vermiceksin. Savunmayi saglama alabilirsek en az 1 puan cikarabiliriz.

SSKLA

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 02 Ekim 2011, 19:30:30
I.B.B Anadolu takimlara karsi iyi oynamiyor. I.B.B acik alan vermiceksin. Savunmayi saglama alabilirsek en az 1 puan cikarabiliriz.

Evet ben de katılıyorum. Adamlar 4 takımdan 20 puan çıkarıyo ligi 50 puanla bitiriyo.Zaten o maçları da kazansalar her sene şampiyon olurlar. Ama puan alırız demiyorum.

samsunum

umudumuz olmayan maçları genelde kazanıyoruz .  inş yine kazanırız !

cembaba

IBB ve FB maçları için içimden kazanırız demek geçmiyor. Çünkü bu kafayla milim yol alamayız.