HAZIRLIK MACI- Samsunspor'umuz - Ankaragücü Canlı Yayın Kanal S

Başlatan King1965, 04 Ağustos 2011, 09:16:39

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Ajan

Fanatik samsunsporlu bir sayfa 5 mesaj atmanın anlamı ne bundan sonra yazacaklarını hepsini bir mesajda toplayıp atsan forum düzeni açısından daha iyi olacaktır.

Harun55

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 07 Ağustos 2011, 16:48:26
Fanatik samsunsporlu bir sayfa 5 mesaj atmanın anlamı ne bundan sonra yazacaklarını hepsini bir mesajda toplayıp atsan forum düzeni açısından daha iyi olacaktır.

Pozisyonunu degismek istiyor arkadasimiz.. :D hani ust duzey taraftar siki taraftar ... :)

berusa55

Değişen bir şey olmuyor o konuda. Ardarda da yazsa bir süre mesaj sayısı değişmez yukardaki örnekte olduğu gibi bir sayfada 6 mesajı var ama mesaj sayısı 67...

kumköylü ahmet

Maci izleyemedik avrupada kanals yok sadece golumuzu gordum facebookdan.Ama yorumlara bakarsak busene isimiz zor gibi.Insallah Hayirlsi olur..Bahia Icin burdan bir fanatik feyenoordlu Bir Arkadasdan yorum aldim.O dediki Iyi Bir Futbolcu ama Defansda Yaninda Güvenilir Biri Olmasi Lazim dedi yoksa kaliteli dedi.

samuray

bende maçı izleyemiyenlerdenim kanal s bizi fıtık etti bir türlü açılmadı bizim acilen bir samsunspor tv.ye çok ihtiyacımız var bu konuda bide sayfa açtım ama nedense ilgilenen pek olmadı yorum kyapan arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyle bu sene işimiz zor acilende transfere ihtiyacımız forvet ön libero ortasaha bide sol kanada ama sırdan değil direk takıma katkı yapan futbolcular gerek bu takıma tüm arkadaşlarıma yorumlarından dolayı teşekkür ediyorum

AhmetDenizci

fındık

samuray

takımımızın acilen transfere ihtiyacı olduğu aşikar bizlertaraftarlar olarak bunu görüyoruzda yönetim teknik adamlarımız uyuyorlarmı ;D :(

hacettepeli

takımın yapılacak takviye ve sistemin daha kontrollü hale getirilmesiyle kendine gelmesini temenni ediyorum. sahada ne istediğini bilen bir takım yaratmak gerekiyor. ne çıkarsa bahtına sistemi taraftarı çileden çıkarır ::) geçen sene her maç galibiyet için çıkmaya alıştık. :-\

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 08 Ağustos 2011, 23:04:11
en azından Saati değişse şu maçın arkadaş oruç bir yandan iş bir yandan saat 20:00 da olsa daha iyiydi  :kafa:  :rulet:

kalptenþimþek

ışıklandırmanın maraton bölümünde takviye şart..devasa çatı önemli bir bölümü gölgede bırakıyor..