Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

fındık

Bence zenke kendine tepki gösterildi zannetti ve iki elini havaya kaldırarak takıma destek verin amacııyla tabi demek istedi

özkan

Burak'a katılmakla birlikte takım olamadığımızın bir kanıtıdır bu zenke hususu.Dün yanlış duymadıysam televizyonda özetlerde antebin gaytasarayı dağıttığı maçta antepsporlu wagner tam oyundan alınacaktı çıkmak istemediğini belirtti hocasına hocada oyundan almadı onu,böyle bir enstantane vardı dün gece.Buna benzer bir görüntüde travzan belediye gençlik gücü antalyasporun hocası şifo resmen kardeş gibiydi oyuncularıyla.

Zaten başarıda böyle geliyor..Çok taşlar koymamız lazom bu temele daha çook ama o taşlar bana göre hocadan kaynaklı değilde komisyonlarla gelen futbolculardan kaynaklı.

FaTiH_HaN

Zenkenin bir tarafını kaldıran biz olduk binlerce kişi hep bir ağızdan bağırdık yedek kaldığı dönemde, ilk 11 başlayıp oyundan alındığı zamanda yuhaladık hocayı, böyle bir desteği hangi futbolcuya verirsek verelim bir tarafları kalkar yani. Taraftar sayesinde ilk 11 oynuyor haberi yok. Ama kendisine verilen bu şansıda değerlendiremediğini görüyoruz, bahanesi yok forvet misin at golünü kap formayı atamıyorsan da el kol yapma burası dingonun ahırı değil. Ben zenke konusunda hocadan tarafım zenkeyi kadro dışı mı bırakır karşısına alıp uyarır mı orasını bilmem.

deriaKR

ne oldu yogoslav postalanmadi mi daha?neyi beklyiorsun...bu hocyla..eskisehir gec. agucunu da zore geceriz onlar duvr degil tankla oynicak

deriaKR

sadece55

haftaya dublörü olsa sıkıntı yaratmaz zaten belli 70 dk zenke-ekigho   80 dilaver-ufuk değişikliği... deplasmanda ise 80 bance-akaki ...

epçeli köylü

Bir hoca oyuncu değişikliği yapınca topluca stadda yuhalanıyorsa suyu ısınmış demektir. O iş bitmiş demektir. Uzatmaları oynuyor demektir.

samuray

hoca yeter ya şu dominguezi vede banceyi bi dinlendir sabrımızı taşırmasınlar sende dahil yerlerine dilaver burak bide onları dene zaten üç günde bir maç yapılıyor hiçmi rotasyonun yok senin takımda bi organizasyon yok doldur şişir bance oda topu alabilirse pas atacak yta bizde gol atacaz ölme kkeşeğim ölme yoncalar bitince misali :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: nomak55 - 27 Ekim 2011, 12:07:11

ertuğrul

adem      kemal        bahia       ergün

murat      fink       selim         ufuk( Dilaver)

ekigho      zenke

bu takım bunu oynar arkadaş gerisi yalan

Fena degil ancak Selim i cikar ordan onun yerine banko Dilaveri koy.

HoliganSamSunLu

bu adam istifa falan etmez ancan kovulursa gider eğer tazminat falan varsa sözleşmesinde kovamayızda kaldı başımıza

cgr

Alıntı yapılan: Burak - 27 Ekim 2011, 15:10:00
çıkarken iki elini havaya kaldırdı milleti destekleme gaza getirme hareketi bence Çağrı'nın dediği doğru ya Zenke'yi kadro dışı bırakacaksın ya da sen bırakacaksın. Ben kabül etmezdim şahsen ben kararımı vermişim oyuncuyu çıkarmışsım seyirci tepki göstermiş o tepkiye Zenke'de eşlik ediyor. ben takımda disiplin sorunu olduğunu düşünüyorum maç içinde birbirlerinin boğazına sarılmalar terslemeler . Ergün sanki Beckham M.Yıldırım'ın topun başına geçmesine izin vermiyor falan garip şeyler oluyor

Ki bu maçta da Ufuk - Kemal tartıştı... Kemal daha sonra yedek kulübesine Ufuk'u şikayet etti.  Aradan 2dk geçti Ufuk oyundan alındı... Bi disiplinsizlik var...

samsunluhakan

pekoviç pılını pırtını topla ve arkana bakmadan git.
bazı arkadaşlar demiş yanlış olur felan arkadaşlar yapmayın etmeyin takımda taktik yok şişirme toplarla olmaz lig başından beri sabır sabır dedik ama tren kaçıyor ikinci yarı hep rakiplere deplasmana gidecez ilk yarı 23-24 yapamazsak işimiz çok zor

Sol Açık

Samsunspor seyircisi yanlış yapıyor!

Zenke nasıl oynarsa oynasın (ki gerçekten de ikinci yarı artık yorulmuştu) oyundan alınmasını ıslıklıyor!
Bance'nin ıslıklanmaya başladığı pozisyonda, seyircinin ıslıklaması doğruydu, ama sonrasında devam etmenin mantığı ne?!
Maçın bitmesine 10 dakika kala maçı bırakıp hocayı ıslıklamanın falan takıma ne katkısı var!
Seyircinin oyundan kopmasının en somut hali, Ertuğrul'un parmağı çıkmış, acı içinde kıvranarak ambulansa koşuyor, ama seyircinin umurunda değil!

Takımın temel sorununun herkes farkında: Gol atamıyoruz!
İlk 6 haftada gol atmak için tek stratejimiz var: Topu ileri gönder, Bance ortalığı karıştırmaya çalışırken birileri bassın topa ve baskın bir pozisyon bulalım (ki hiç bulamıyorduk).
Son maçlarda topu uzun kullanmaktansa kanatlara yayıp hızlı hücum denemeye başladık, ama henüz sonuç alamadık.

Yapmamız gereken hücum stratejilerimizi çoğaltmak ve özellikle son maçlarda denediğimiz bu hucüm sistemini geliştirmek/daha etkili uygulamak. Elbette bu hocanın işi, ama benim tüm umudum bitmedi. Karabük maçında bence 2 penaltı pozisyonumuz vardı ve ikisi de verilmedi (Fink'in topunun elle kesilmesi ile 2.yarıda Ufuk'un indirilmesi). Eğer golü bulsaydık, bence maçta farka giderdik!

Oyuncular konusunda ise:
Ekigho'nun eleştirilmesine katılmıyorum, bence yetenekli ve kadroda bulunması faydalı.
Dominguez konusunda, ondan ben de memnun değilim ama yerine kim oynar diye baktığımda daha iyi bir oyuncu bulamıyorum (devre arasında ortasaha ve golcü takviyesi şart bence!).

Takıma faydalı olmak için Samsunspor seyircisinin yapması gereken eleştirmemek değil, ama maç esnasında takımı (her ne şartta olursa olsun) desteklemek! Samsunspor küme düşerse, Petkoviç gider, ama Samsunspor seyircisi olarak bizler takımımızı Bank Asya'da izlemeye başlarız yeniden. Yani zararı esas biz görürüz.

Lütfen, maçlarda takımımızı koşulsuz destekleyelim. Özellikle Manisa ve Karabük maçlarındaki taraftarın tavrını onaylayamıyorum!

fındık

Son cümlene katılıyorum. Biz süperlige çıkarken bazı şeyleri bank asyada bıraktık gibime geliyor. Örneğin tribünlerimizi.