Hakan Bayraktar'la Samsunspor Üzerine

Başlatan kuzey55, 05 Mayıs 2011, 18:37:52

« önceki - sonraki »

emre

böyle bir adama nasıl bu kadar geç kavusmusuz? helal olsun Hakan,emeğine sağlık Kuzey kardeşim.

nereden nereye geldi takımdaki futbolcu kalitesi.takımı afedersiniz sallamayanlardan,hobi olarak kuslarla ilgilendiği için performansının eleştirilebileceğini düşünene...başarının sırrı.

silopilimuhsin

Hakan bayraktar gercekten Harika bir futbol oynadi Bu sezon umarim kalir ve ayni performansi super ligdede gosterir

Sonuna Kadar 55

hiç tahmin etmiyordum bu kadar iyi olduğunu hiç birşey kaybetmemiş.

usare

Orta saha oyuncusu için yaşlı olduğunu düşünmüştüm gelince, ama kalitesini biliyorduk. Takımın abisi ve gerçekten de çok şey kattı, çok profesyonel. Oyunu nerede hızlandırıp nerede yavaşlatacağını biliyor. Takım biraz bunalsa topu saklayıp faul alıyo, rahatlatıyo. inşallah gelecek senede bizde kalıp öyle bırakır.

ahmetsefa55

sonunda bekledıgımız röportaj gerçekleşmiş.tebrikler mustafa abi güzel bir sohbet olmuş.
jübileyi bizde yapacak anlaşılan.kenanın durumunu bilmiyorum ama seneye çifte jübile gelebilir  ;)

aslında jübile dedim de aklıma geldi.seneye iç sahada ki ilk süperlig maçımızdan önce eski futbolcularımız sahada maç yapsalar.böyle birşey organıze edılse cok kral olmazmı ? daha cok var ama tatlı olurdu sanırım  :)