2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: fanatik - 07 Haziran 2011, 00:12:40
arkadaşım sen burda şakasına demişsin ama Hector Cuper le Erkut Tutu yönetimi anlaşmıştı onlar kalmış olsaydı hocamız bu adamdı bizzat görüşmeleri yapan kişi söyledi bunu

Sen inandın mı gerçekten buna?
Yapma kardesim...
Adamlar ligin bitimine 2 hafta kala kongre kararı aldılar, Kalpar'la devam ederken mi anlaşmışlar Cuper'le?

Lusage

Valla onu bunu bilmemde atak oynayacağız abi atak..

Berabere iken Ersinden ön libero yaratmayacağız. Ya da Galipken Kenandan..

Artık bize en acilinden golcü lazım. Hemde harbisinden  1dk!!!

silopilimuhsin

Ahmet sahine cik iş düşecek o zaman
Alıntı yapılan: Lusage - 07 Haziran 2011, 00:21:14
Valla onu bunu bilmemde atak oynayacaðýz abi atak..

Berabere iken Ersinden ön libero yaratmayacaðýz. Ya da Galipken Kenandan..

Artýk bize en acilinden golcü lazým. Hemde harbisinden  1dk!!!

cgr

Eger atak oynamayı dusunuyorsak kesınlıkle Bjorn Vleminckx ismini oneririm. NEC Nıjmegen'de oynuyor. 23 golle ligi Gol Kral olarak bitirdl.

Hem hava toplarında, hemde son vuruslarda cok ıyı. Bu adam kesın ısım yapacak. Musaıt olanlar gollerını ızlesın.
Bjorn Vleminckx - NEC Nijmegen

CurvaSs

ben malum birkaç sebepten dolayı uzak kaldım ama inşallah iyi oyuncular alırız.

deli ibrahim felan, ne ayak anlamadım. adamın ahı gitmiş vahı kalmış, bizim yönetim transfer peşinde.

Kaya

Medyada ismi dolaşan Bekir İrtegün,İbrahim Üzülmez,Ali bilgin,Murat Erdoğan isimlerine  itibar etmek istemiyorum.Hatta takımda görmek dahi istemiyorum  :kafa:  al_sana

carsambaliridvan

bakacaz görecez artık yapacak bişi yok 2 yıl anlaştılar ama atak futbol oynatıyor bu hoca zevkli maçlar izleyecez inş hep biz güleriz  ;D

AntZ

Kouemaha gündemde

SAMSUNSPOR'DA yönetim, Kamerunlu golcü Dorge Rostand Kouemaha'nın transferini bitirmek istiyor.Transferden sorumlu yöneticilerden Suat Çakır, Belçika Ligi takımlarından Club Brugge'un 1.92'lik forveti Dorge Rostand Kouemaha'yı incelemeye başladı....

SAMSUNSPOR'DA yönetim, Kamerunlu golcü Dorge Rostand Kouemaha'nın transferini bitirmek istiyor.Transferden sorumlu yöneticilerden Suat Çakır, Belçika Ligi takımlarından Club Brugge'un 1.92'lik forveti Dorge Rostand Kouemaha'yı incelemeye başladı. Trabzonspor'un da istediği Kamerunlu forvetbu yıl takımıyla 42 resmi maça çıkan ve bunların 26'sına ilk 11'de başlayan Kouemaha 7 gol kaydetti.

Kaynak: Fotomaç

hacettepeli

kouemaha mıııı, kamerun milli takımında oynamıyor büyük ihtimal. 42 maçta 7 gol atan adam orta saha gibi bir gol performansı. gelmesin bize gitsin bürüj'de oynasın. şöyle en kötü 15 gol istatistiği olan adamlar alınmalı bu ne böyle?

sadece55

hacettepeli

Burak

umit

Billy tipinde bir oyuncu demek ki. İkincisine gerek yok. Trabzon da istiyormuş; onlara da gidebilir.

seckin55

Zenke İle 2 Yıl Daha...

Daha önce prensip anlaşmasına varılan Zenke bugün resmi sözleşmeyi imzaladı.Tekrardan hayırlı olsun

samsunluhakan

kemalin sözleşmesini uzatmak lazım beyler 3-4 yıl uzatalım