2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Lusage

Hangi işimiz doğru gitti ki hoca meseleside düzgün bitsin. Hep bir belirsizlik var. Kasımpaşadan ayrılan Fuat Çapayı akıl edebilirler inşallah.

cembaba

Alıntıhttps://www.facebook.com/pages/%C5%9Earap%C3%A7%C4%B1-Kenan-Komutan/54814906733

Yaşasın Kenan Komutan : )

55_OrHaN_55

transfer konusunda (geçtiğimiz sezon hariç) bizim kadar fiyasko yaşayan başka bir kulüp var mıdır acaba? :rulet:

5trawberry

veis

görüntü itibari ile iyi durumda degiliz ama geçde kalınmış bişey yok.seçimler yapılmadan helede seçilecegi kesin bir başkanın hocaya çokdan imza atdırmış olması gerekirdi.ve hocanında seçimler olana kadar transferi şekillendirmesi gerekiyordu.şimdi ise tam tersi yönetim oluşdu.ama hoca ve transferler ortada yok.yapılacak en önemli şey çok kaliteli bir ismi başa getirmek olmalı.ve hocanın istedigi ve oyun şablonuna uyacak transferler yapılmalı.ibrahim üzülmez ve murat erdoganla başarı gelecegine inanmamakla beraber yine hazırlıksız yakalandık demekden kendimi alamıyorum.artık hakkımızda hayırlısı diyelim.

KareAs55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Haziran 2011, 15:44:44
Kenan komutanımız var :) 8) 8) 8) 8)

Fatihin topları fatihin topları  :holey: :holey:

mehmet yılmaz

Yerli düşünülmüyormuş.
İsviçre Ligi'nde görev yapan ve şampiyonluk yaşayan bir teknik direktörle görülüyormuş. Ama kim olduğunu bilmiyorum...

5trawberry

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Haziran 2011, 15:58:15
Yerli düşünülmüyormuş.
İsviçre Ligi'nde görev yapan ve şampiyonluk yaşayan bir teknik direktörle görülüyormuş. Ama kim olduğunu bilmiyorum...

Bernard Challandes o zaman :)

mehmet yılmaz

Young Boys'lu Petkoviç de olabilir belki...
Bunlar hep söylenti, duyduğumu paylaşıyorum sadece...

Kodalak

Yerli düşünülmüyormuş.

başka gelişme varmı hocam...

holigan5565

yerli olacaksa ve bizim eski topçularda bu işi yapamıcak deniliyorsa bülent ünder omazmıki yanlış hatırlamıyosam ismail uyanık zamanında bize gelmiş 1 sezon kalmış ve hiç de fena değildi.adam zaten bir bizde birda gs ile çalıştı başka hiçbir takıma gitmedi.

5trawberry

Sporx'de okudum.
Falko Götz, vietnam'a gidiyor falan diyordu :)

Bizim için iyi hoca olabilir mi ki :)

sanki yönetimdeyim de olur derseniz görüşecekmişim gibi :D

erhan55

mersin bile bizden iyi transfer yapıyor. hem geçen sene devre arasında hem de şimdi adamların trasnfer politikası bizden iyi. aldıkları adamlar tartışılır bu sene ama yine de çabaları vs oldukça iyi şimdi de nobre ve tabata'ya yakınlarmış fenerden de almaya çalışıyorlar bu ayarda adamları.

ugurozkan

Yerli düşünülmüyormuş.

isviçre'de şampiyonluk yaşamış bazı hocalar:
Thorsten Fink, Christian Gross, Bernard Challandes, Lucien Favre, Marcel Koller...

Gaziosmanpaşalı3455

06 Haziran 2011, 16:47:34 #1604 Son düzenlenme: 06 Haziran 2011, 18:05:23 AntZ
Temuri Ketsbaia (Gürcü hoca geçen sene Şampiyonlar Liginin flaş takımı Anorthosis'i çalıştırdı, Avrupada'ki çıkışı sayesinde Yunan devi Olympiakos'un başına geçti. Olympiakos'un Şampiyonlar Liginde gruplara kalmasını sağladıktan sonra Yunan liginde Kavala ile yapılan 0-0 biten maçtan sonra görevine son verildi) Ketsbaia 41 yaşında.

Slaven Bilic (2006'dan beri Hırvat Milli takımını çalıştıran Slaven Bilic, Euro 2008'de adından sıkça söz ettirdi. Almanya'nın bulunduğu gruptan 1.olarak çıkan Hırvatistan çeyrek finalde bize elenmekten kurtulamadı. Bilic her maç taktığı küpesi ile bilinir.) Slaven Bilic 41 yaşında.

Ersun Yanal (Oynattı takımlara genelde hücum ağırlıklı futbol oynatan Ersun Hoca'nın en büyük başarısı 2003-2004 sezonunda Gençberliği ile UEFA kupasında Blackburn Rovers , Sporting lisbon ,Parma gibi takımları eleyerek çeyrek final oynamasıdır. Ayrıca Gençlerbirliği o sene şampiyon olan Valenciayı yenebilen tek takım olarak tarihe geçti.) Ersun Yanal 49 yaşında.

Rafael Benitez
Marcelo Lippi
Carlo Ancelotti
Louis Van Gaal            Burada şu an boştaki ve sezon sonu boşta kalacak olanları konuşalım.Uyar mı uymaz mı vesaire diye.

Şaka bir yana bence Marcelo Bielsa olabilir.

laf aramızda bi sakıp özberk vardı:) :D :P