Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Bırakın olmayalım şampiyon. 5 sene 10 sene daha kalalım bu ligde. Hatta 3. lige, amatör kümeye düşelim. Ama onurumuz, gururumuz asla eksik olmasın. Her zaman başımız dik bir şekilde '' SAMSUNSPORLUYUM '' diyebilelim. Zaten bu kulübü başarı için sevmiyoruz; fb,gs,bjk dururken ne işimiz var bizim Samsunspor'la. Manyak mıyız biz ? Böyle bir başkanım olacağına bu dediklerimi yaşamayı isterim.

Sevmiyoruz trabzonu ve istanbul takımlarını. O KADAR ! Sende bizim istediğimiz gibi davranmak zorundasın ; başkan ve yönetim ! Kulüp bizim, haddinizi bilin. Bu kulübün gerçek sahibi ben ve benim gibi binlerce GERÇEK SAMSUNSPORLUDUR. !

samuray

ne yönetim ne başkan samsunsporun bu duruma getiren en büyük etken büyük taraftarıdır tarftar hepsinin önüne geçmiştir bence ama yinede sevelim sevmeyelim eleştirelim bu konuda tüm
şşehir kenetlenmiş gereken desteği herkes verimiştir tabiki yöneticisinden futbolcusuna malzemecesine kadar herkesin emeğinede saygı duymalıyız diye düşünüyorum büyük samsunspora büyük başkan yakışır bizim şöyle dirayetli bir başkana ihtiyacımız var keşke samsunspora tüm işadamlarından daha fazla katkı veren galip öztürk başkan olsa  >l< >l< samsunspor_x >l<

Serkan

değil bu adama teşekkür yolda görsem çok şey söylerim...

ali ihsan

Alıntıhttp://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=56422

Tan şunları kaydetti: ''Trabzon'da canlı yayında yaşanmış olan Karadeniz takımlarının plaka numaraları geldiğinde her bir plaka numarasında bölge takımlarının şampiyon olarak addedilmesi ve özellikle bu güzel görüntünün canlı yayına taşınması son derece m
Kulübümüz zaten bu tür birliktelikleri her zaman ön planda tutan bir kulüptür. Kulüp başkanımız da bir süre önce bununla ilgili ve buna benzer konuları hassasiyetle belirtmiştir. Bu güzel görüntüleri bütün Karadeniz kulüplerinin sahiplenmesi ve bu güzel görüntülerin kardeşlik bağlarını güçlendirici noktalara gelmesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor Kulübü Karadeniz birlikteliğini sağlamak amacıyla özüne göre davranmıştır. Kendilerini tebrik ediyorum."

Bunlar şimdi Ts ye şirinlik olsun diye Güngören maçında skorborda bir şeyler yazarlarsa o stad karışır.Yaparlarmı yaparlar.Sağlam koltuk kalır mı ,kalmaz.O stat yanar mı,yanar...

erkutdem55

Haluk Tan elbet Koçyiğitte karşılaşırız,ben de özüme göre davranıp sana birkaç kelam edeceğim bu konuyla ilgili.Sen de özüne göre davranıp kafanı kuma gömeceksin hiç şüphesiz.

onur özgen

YAYIN BAŞLADI İ.ERKUT TUTU DA VAR =))

kumköylü ahmet

Gökberk55

Ajan

Ferit'in kırmızı beyaz birde Erkut'a bakın siyah-beyaz emekleri için sağolsun varolsun ama yakışmıyor o koltuk ona

kumköylü ahmet

Kemal Tokak nekadarda Kibar konusuyor Kocum Benim

onur özgen

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 02 Mayıs 2011, 21:50:58
Kemal Tokak nekadarda Kibar konusuyor Kocum Benim

Açıklamasından sanki gitmez gibi geldi bizi bırakıp..Çünkü bi kaç yakın kaynaktan bu tarz duyum aldım..umarım gitmez..

55(tuncay)55

ferit seviyoruz seni :D
ne adamsın sen ya kravatın on numara kırmızı beyaz >l<
sende yavaş yavaş samsunspor lu olmaya başladın >l<

Ollivanders

Kadir ÇELEBİ

Ekran arkasında dönen görüntüleri biri trtden alsın lütfennnnnnnnnnnnnnn

Kadir ÇELEBİ

Köpek bile kırmızı beyazdı yaaa  >l< :'(