Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Samsun'da olan o hava Rize'de yok, Samsun şampionluk havasına girdi dedi Cihat Aslan.
Ferit Yılmaz, yine anlattı bizi. :) Tüylerim diken diken oluyor o şovlarla diyor.

twitter

Koy Atilla abiyi spor 55 diye seyret  :D

kumköylü ahmet

bence tribunlerde ferit yilmazin bir resmini asmanin zamani geldi :D

Akyol

Bu Ferit Yılmaz'ı alnından öpüyorum. Aslında normal olan da bu, çünkü 1.sırada olan takım ve taraftarını örnek göstermek normal bir durum... Sezar'ın hakkını Sezar'ı veren Ferit Yılmaz'a sonsuz teşekkürler  >l<  >l<  >l<

Akyol

Alıntı yapılan: twitter - 28 Mart 2011, 22:24:26
Koy Atilla abiyi spor 55 diye seyret  :D
O bile taraftarı bu denli anlatamaz  ;)

furkan5534

dıyarbakırlı genc futbolculara uzuldum be abı.elımızden gelen bu gucumuz bu herkezden ozur dılıyoruz dıo gencız dıo uzuldum cıdden ama napalım bızde Samsunspor'luyuz.onlarda bıze gelsın  :)

TeRMeLee

Vallahi bende dinlerken çok üzüldüm. İnşallah kısa sürede toparlanırlar, Allah yardımcıları olsun. :-X

samet_55

şaka maka bahri kaya da güzel konuştu..

King1965

ferit dıye dıye adı taraflı spor spıkerıne cıkacak adamı ısten atacaklar :D dıye korkuorum :D

KotuCocuk55

Programin tekrarini izleme sansimiz varmi acaba,cok merak ettim su feriti,bu zamana kadar hep itici gelmistir..

babasamsunlu

yıldız tv ye gir hocam.. orda tekrarı oluyor sanırım.

SerhaT55

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 29 Mart 2011, 16:28:38
Programin tekrarini izleme sansimiz varmi acaba,cok merak ettim su feriti,bu zamana kadar hep itici gelmistir..
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3

berusa55

FaTiH_HaN

Bu yıldız tv süper bişeymiş ya yakın zamanda paralı yaparlar bu siteyi tivibu da bile bu özellik yok hedef süper lig programını baştan sona izledim hiç takılmadan. Ferit Yılmaz yine göğsümüzü kabarttı saolsun. Samsunspordan bahsederken heyecanlanıyor o konuşurkende biz heyecanlanıyoruz. Helal olsun  >l< harbi adamsın.

mehmet yılmaz

Alıntı

Fatih Öztürk ve Taraftarlar Ferit Yılmaz'ı Ağırladı

Samsun milletvekili Fatih Öztürk ve taraftarlar TRT'nin spor programı yapımcılarından Ferit Yılmaz'ı ağırladılar.

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fatih Öztürk maça sabahı TRT'de Bank Asya müsabakalarının yer aldığı Hedef Süper Lig isimli proğramın yapımcı ve sunucusu Ferit Yılmaz ve taraftarlarla birlikte kahvaltı yaptı. Taraftarlarla bol bol sohbet edip maç hakkında tahmin yürüten Öztürk, " Samsunspor artık bu şehrin lokomotifi oldu ve bizleri de peşinden sürükleyerek gidiyor. Samsunspor'un başarısı Türk futbolunda bir gerçeği ortaya çıkarttı. o da şu. Tek başına başkan da yönetim kurulu da teknik heyet te futbolcu da taraftar da bir şey ifade etmiyor. Bunların hepsi tabiki birer değer ama başarı için bu değerleri birleştirip tek potada eritmek gerekiyor. Tabi bunun içinde spor basınını da almamız gerekir. Birliktelik ruhu çok önemli. bu sezon yakalanan başarının altında yatar gerçek te bu. " dedi.

Hedef Süper Lig isimli proğramın yapımcı ve sunucusu Ferit Yılmaz ise bu sezon iki kez Samsunspor maçını Samsun'u gelerek canlı olarak izlediğini bunların da Tavşanlı Linyitspor ve Karşıyaka maçları olduğunu söyledi. Yılmaz, " Her iki maçı da Samsunspor farklı kazandı. Samsunspor Süper Lig kültürü olan mazisinde büyük başırılar bulunan bir takım. Sezon da başarı için her şey var. İnşallah ligin sonunda da hakettikleri yerde olurlar " dedi.

Kahvaltı sonrası Fatih Öztürk taraftarların özel olarak hazırlattığı ve arkasında Ferit yazan kırmızı beyazlı formayı taraftarlar adına Ferit Yılmaz'a hediye ederken taraftarlar da samsunspor 'un tarihinin yer aldığı Mehmet Yılmaz'ın hazırladığı kitap ile bir adet Samsunspor ajandası hediye etti.

Haberexen.com