Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

berusa55

Ferit rahatsız mısın taktın ucağa gemiye  :D

Fanatik Samsunsporlu FERİT  ;D

twitter

ordu limanına meşale ile iniyoruz off

cembaba

Gemi kalkmazsa artık, ayıp olur. Taraftarı öve öve bitiremedi adam ya :D

edmontdante

La bu Ercüment GÜL harbi mal ya.
Gerizekalı  bu adam.Buna  yazı yazdıranların taaaaaa

berusa55

İlker Aktaş ne güzel konusuyorsun sen yaaa; hayırdır ne oldu sana kamera karşısında?  >:(

beşnumara

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Mart 2011, 23:02:28
sadece yazı mı abi? Adam kendini samsunda duayen olarak görüyor.Bu ayıp ama kimin ayıbı acaba

samsunspor.co.nr

o başkanla sen de gel cihat da göreyim o erciyesi burada.. şuursuz..

cembaba

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Mart 2011, 23:02:28

Tam bir salak. Böyle dengesiz bir yorum yapabilen başka bir adam yok. Bu hafta Alparslan ı izlicez diyorlar doğru ama :D

berusa55

Alpaslan nerde; şampiyon o takım :) Sıra bizde demek ki :)

kuzey55

alparslan Türkiye liglerinin en fazla şampiyonluk gören oyuncularından biriymiş...uğurlu dedi cihat arslan inşallah bize de uğurlu gelir.

Musti

Hakkaten Alpaslan geldiğinde öyle bir muhabbet olmuştu. Hep unuttum ben o istatistiği ya.  :) Daha ne üzülüyoruz ki Alpaslan bizde işte  ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Mart 2011, 23:04:52
sadece yazı mı abi? Adam kendini samsunda duayen olarak görüyor.Bu ayıp ama kimin ayıbı acaba

Fatih bu harbi gerizekalıymış ya.
Biz gerçekten mütevazı insanlarmışız bunu anladım.Böyle mallar utanmadan sıkılmadan yazıp çiziyorlar.Adam  dışarıda kalan 3000 kişiden bahsediyor TRT de  bu aptal 10.000 kişiden bahsediyor.lan salak gerçekleri söylesene.Ne 10.000 i.SAMSUNSPOR Atatürk şehridir SAMSUNSPOR futbol şehridir diyor.Geri zekalı ya

spooks

samsunspor.co.nr

iyi "biz bunu yaparız" demeye başladıysanız yakındır gerçekler ile tanışmanız ;)

celebi

la şu erciyes başkanınn konuşması beni harbi gıcık etti. bunlara 19 mayısta koymak farz oldu