Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

maviay55

trt spor spikeri Ferit Yılmaz la facete konusma fırsatı buldum..Samsunspor taraftarı olduğumu söledim takımımızdan ve bizlerden övgüyle bahsettiği için teşekkür ettim..bizim ve şehrin şampiyonluğuna inandığından bahsettim Allah gönlünüze göre versin üniv yıllarında Samsunlu çok iyi dostlarının olduğunu söyledi..Giresun maçında da tribünlerimizi izlesini gene şovumuzun olacagından söz ettim.inşallah maçıda siz anlatırsınız dedim..hep destek tam destek sonuna kadar..inşallah kardeşim dedi..

en son da Şaammpiyoonnn yazdımm  ;D o da gülücük yaptı  :-* başarı diledi  samsunspor_x

kuzey55

bende davet ettim.inşallah  çok istiyorum dedi.gelirsem ilhanla haberleşirim haberniz olur mutlaka tanışmak isterim dedi..

Ollivanders

kuzey55

berusa55

eren55

ALLAH nasip ederse Sinop'tan 9 10 kişilik bir grupla o gemide yer almaktan büyük mutluluk duyarım.İnşallah bir aksilik çıkmaz da Ordu küçük dilini yutar.

diver55

Gemi harika fikir, olursa dünya basınında yer bulur diye düşünüyorum, ama en az 5 saati gözden çıkarmak gerek...
Cihat sürekli rampa yapsa da Ferit taraftarı çok iyi anlattı, helal olsun kendisine,

Sonuna Kadar 55

Serkan

ahmetsefa55

Musti

Hadef Süper Lig başladı arkadaşlar.

Kımızı Şimşekler diyen ağzın bal yesin sn.Ferit  >l<

emre

beyler tribün dergiye neden fotoğraf atılmadı haftanın ev sahibi bölümüne? bir sebebi var mı?

kuzey55

fazlasıyla atıldı fotoğraf td ye.

Serkan

emre bir ton atıldı (=

ferit'i kaçırdım zaten:S

kuzey55

hay ağzını yediğimmm avrupada bile yok diyo :)