Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

cembaba

Herkes ilk bir şoka giriyor, sonra kendine geliyor :D

kumköylü ahmet

Bende Kendi Kendime Soruyodum Denizliye Gidis Gelis 150 Ytl Nasil Oluyor Diye Ucakla...
Gemiyle Desenize Be Kardesim Utanmiyormusunuz samsunspor Tarafdarini Kandirmaya :D
Yalaninizi Turkiyenin Unlu Kanali Hemde Devletin kanali Ortaya Cikardi.
KOSKOCA DEVLET YALAN SOYLEYECEK DEGILYA :D

CurvaSs

maviay55

yok anasının nikahı  :o :o

ss.biz her türlü gideriz  >l< >l<

furkan5534

Musti

Yok artık Apollo13 ;D Hustın, cevap ver Hustın...  ;D

AntZ

özkan

Yok Artık Lebron James deedirten hareketler  :D :D :D

Gemi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-X :-X :-X  :D :D :D

babasamsunlu

ohhh keyifler kekaa ..
yakışır Samsunsporluma ;)

Forvetim

önce uçak, şimdi gemi  >l< vay vay vay, bunun devamı hızlı tren olmalı, Samsuna hızlı tren istiyoruz. süperligde ankara istanbul deplasmanlarına yetiştirin. hayal etmeden olmuyor, 5-6 vagon Samsun taraftarı camlarda flamalar bayraklar, haydarpaşayı yada ankara garını doldurmuşuz, ne dehşet olur :D

ibo055

yaaaaaaa ne gemisi   sabah sabah şakamı buuu  ;)

CurvaSs

samsun-ankara arasına hızlı tren projesi zaten vardı da, içerden gelen duyumlara göre proje daha ihaleye çıkmadan ss.biz yönetimi tcdd'ye ilk teklifi sunmuş. ankara deplasmanında hızlı treni esir alacakmışız. teklife cevapları bekleniyor. :D

babasamsunlu

Bu arda konusu geçtimi bilmiyorum ama düştüğümüz sene her maçımızı bu Ferit Yılmaz takip ediyordu..
Hatta galip geldiğimiz maçlardan sonra takım otobüsünün içinden çekimler yapıyordu..
Birde Rahmetli Şirin Ana ile röportajı vardı maç öncesi..
Hatta Nur içinde yatsın Şirin ana Enflasyon düşer diye başlayan tezahüratı yapmıştı röportajda..
Hatırladınız mı ??
acaba istesek o görüntüleri bulup bizle paylaşabilirmi ?

Bu arada soyadına da dikkat çkmek isterim..
Sanırım Mehmet Yılmaz ile bir bağlantısı var :-\ :-\
Yoksa program saatlerinde Levent Kırca ya maske yaptırtıp programı mı sunuyor Bu Samsuni  :-* :-*

Şaka bir yana Bu Feritin kanında Samsunsporluluk yoksa bende bişey bilmiyorum :)

Serkan