Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

Serkan

vapurda ayakalarıda salarız denize püfür püfür :D

şu adamın sayfasını yayalım:D

kalptenþimþek

seneye gideriz amfibi çıkarma gemileriyle,
bilin bakalım nereye?¿

Akyol

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 15 Mart 2011, 00:47:39
seneye gideriz amfibi çıkarma gemileriyle,
bilin bakalım nereye?¿
AMİİİİİİİİİNNNNNNNNNNN   samsunspor_x :gooolll :gooolll :gooolll

Burak

bu azimle biz para toplayıp uçakla gemi bile alırız valla  :-* :-* :) :) :)  Tüylerim diken diken oldu valla rüya gibi muazzam olur ya heyecan bastı valla

cembaba

O gemide lay lay çekecen off bee karadeniz inler şerefsizim :D

emre

karadenizde kareooo  :D her saniyesi süper geçer valla yolculuğun..bu arada tava da alın yanınıza hamsi tava yaparsınız  ;D

mehmet yılmaz

Gemiyle gittik diyelim, Ordu limanda indik. Beşiktaş iskelesinden İnönü'ye mi geçiyoruz; stada nasıl gideceğiz?

Ayrıca Samsun'um I, Y.Ziya Yılmaz'ın gemisi beyler, adam büyük muhalefeti bir gemiye doldurup, kaza süsü verip, komple batırır valla :) :) Ben Ordu Birlikle gider, limanda el sallarım size :) :)

berusa55

##kdc##

arkadaşlar bişi sorucam:
-benim  ilk deplasmanım royal classlı adana deplasmanıydı. bi dahaki de inş uçakla denizli olcak. bi diğeri de Allah'ın izniyle gemiyle ordu olcak   8)
-şimdi bazı arkadaşlar senin yaptıgın deplasman sayılmaz olum diyorlar da, ben apış arası pişmeden, rahat rahat deplase yaptıgım için bunlar deplasmandan sayılmaz mı :P

emre

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Cüneyt - 15 Mart 2011, 01:02:44
arkadaşlar bişi sorucam:
-benim  ilk deplasmanım royal classlı adana deplasmanıydı. bi dahaki de inş uçakla denizli olcak. bi diğeri de Allah'ın izniyle gemiyle ordu olcak   8)
-şimdi bazı arkadaşlar senin yaptıgın deplasman sayılmaz olum diyorlar da, ben apış arası pişmeden, rahat rahat deplase yaptıgım için bunlar deplasmandan sayılmaz mı :P

Sual: Hocam, biliyorsunuz Türkiye'de taraftarlar deplasmana giderken genellikle otobüs kullanıyorlar. Acaba otobüsün yerini uçak alabilir mi? Uçakla deplasmana gitmek caiz midir sizce?

Cevap: Kesinlikle caiz değildir. Bilhassa İstanbul kulüplerinin bazı taraftar grupları uçakla deplasmana gidiyorlar ama yanlış yapıyorlar. Bir kere karşı tarafı da düşünmek lazım. Maç bitmiş ve kazanmışsınız. Ev sahibi takım taraftarlarının sizi geleneksel olarak taşlamaları lazım. Eee... Nasıl olacak uçakla o iş? Adamlar bir hafta boyunca mancınık ve kuş lastik talimi yapsalar bile başarılı olma şansları pek yok. O meret kaç bin metreden uçuyor biliyor musunuz? Sonra gidişte şehir tabelasının önünde atkılarla poz verilir. Havada tabela mabela da yok. Ayrıca malum tezahüratlar yapacakken kaptan pilot "sayın yolcularımız, uçağımızda bayan personelimiz olduğundan genel ahlâka mugayir tezahürat yapmayınız; aşırı sesli sloganlar uçağımızın elektronik sistemine zarar veriyor, susun lan!" derse ne olacak? Bu nedenle uçakla deplasman caiz değildir...

sporvizyondayken hazırladığım mizah sayfasından...

:) :)

Kaya

Ferit Yılmaz ortam olsa Şampiyon Samsun diye haykıracak neredeyse..Tebrikler kendisine..

Bu deplasmana uçak ve gemi ile gidileceğini nereden duymuş hakikaten orası muamma  :D Ben siteden gemi olayını birkaç kişi biliyor ve sürpriz olacak diye bekliyordum..Demek Trt den duymak varmış...Trt den tüm ülkeye duyurulduysa yapacak bir şey yok gidilecek arkadaşşşş :) >l< ;D

cembaba

Harbi ama şekil olur. Türkiye'de İstanbul Kulüplerinin haricinde yok sanırım böyle birşey. Onlarda zaten karşıdan karşıya geçiyor. Şehir değiştirerek bir ilke imza atarız. :D

CurvaSs

abi yeni uyandım, gireyim dedim ama bir de ne göreyim; gemi..! valla gemi kalkacaksa samsun'a gelirim, gemi ile ordu'ya geçerim.