20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: doğan - 21 Ocak 2011, 01:35:29
Yine bir final cümlesi ...
mehmet YILMAZ dan ..

İnsanların hatırlanması anılması yada bir yerlere adının verilmesi için mutlaka Ölmüş olmasımı gerekir....
(örnek Temel KESKİNDEMİR) Kardenizden çıkan ilk milli futbolcu , değerlerimize sahip çıkalım..
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Buraya dikkat yalnız:  "Daha bölgenin diğer takımları 1. lige çıkamamışken A milli olan Samsunsporlu Temel Keskindemir..." >l< >l< >l< >l<

doðan

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Ocak 2011, 01:38:34
Bir kişi de ellerine sağlık Ersin abi dememiş.

Çekmiyorum la daha foto moto  :-*

ya ersin zaten toplamda 2 tane resimde birindede kenarda çıkmışım  :D :D :D

ellerinde sağlık kardeşim , gündüz çektiklerini çok ama çok beğenmiştim , akşam çok farklı yerlerden güzel kareler yakalamışsın ..

doðan

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 21 Ocak 2011, 01:39:33
Buraya dikkat yalnız:  "Daha bölgenin diğer takımları 1. lige çıkamamışken A milli olan Samsunsporlu Temel Keskindemir..." >l< >l< >l< >l<

evet orayı  atlamışım  :D :D

berusa55

21 Ocak 2011, 01:41:41 #273 Son düzenlenme: 21 Ocak 2011, 01:44:53 berusa55
Yok abi foto moto. Bu ne kardeşim; emeğe saygı az. Bugünden beri fotoya boğdum ya la sizi.  :P  :-*

Şaka bir yana süper bir gündü. Her dakikasından müthiş feyz aldım. Herkesin emeklerine, yüreklerine sağlık  >l<

city ultras

süpersininiz,yazicak bir cümle gelmiyor aklima :'(

emrullah

bakıyorumda herkesin kurduğu cumleler aynı demek ki harbi samsunsporluyuz abicim soylenecek ve ilave edilecek soz yok çok sükür Allahıma ki samsunsporluyum ss.biz uyesiyim  samsunspor_x

Tufan

Alıntı yapılan: berusa55 - 21 Ocak 2011, 01:41:41
Yok abi foto moto. Bu ne kardeşim; emeğe saygı az. Bugünden beri fotoya boğdum ya la sizi.  :P  :-*

pizzacıdaki fotolar yok mu abi onlarda bu gecenin bi parçası  :)

sadece55

Tufanım aklın fikrin yemekte :) Ayrıca 1. gençlik olimpiyat koşusu yapılmış diye duyum aldımm...

berusa55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Ocak 2011, 02:05:59
pizzacıdaki fotolar yok mu abi onlarda bu gecenin bi parçası  :)

Bu başlığa pek uymaz o sahneler  :D Ayrıca yollarım o fotoları sohbet başlığına  ;)

mehmet yılmaz

berusa55

21 Ocak 2011, 03:30:45 #280 Son düzenlenme: 21 Ocak 2011, 03:35:06 berusa55
Geceden kısa bir kesit [fotoğraf makinesi çekimi]

20 Ocak Samsunspor Futbol Şehitlerini Anma Günü

red_white

yeni bitti muhteşem olmuş gerçekten ...  tv den izlerken bile gözyaşlarımı tutamadıysam , salondakileri düşünemiyorum

AntZ

Programı kayda aldım, 1-2 saat içinde sitemize de yüklerim.

İşlerimden dolayı yayına yetişememiştim, şimdi izleme fırsatı buldum, yazılanları da şöyle bir okudum da çok fazla birşey eklemeye gerek yok. Hüzünlüyüm, gururluyum, Samsunspor'umla, abilerim, kardeşlerim, dava arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Allah birlik, beraberliğimizi bozmasın, bu acıları bir daha yaşatmasın.

Tufan

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Ocak 2011, 04:32:18
Programı kayda aldım, 1-2 saat içinde sitemize de yüklerim.

İşlerimden dolayı yayına yetişememiştim, şimdi izleme fırsatı buldum, yazılanları da şöyle bir okudum da çok fazla birşey eklemeye gerek yok. Hüzünlüyüm, gururluyum, Samsunspor'umla, abilerim, kardeşlerim, dava arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Allah birlik, beraberliğimizi bozmasın, bu acıları bir daha yaşatmasın.

abi müsait olduğun bir zamanda rapid veya hotfile'a upload etme imkanın var mı arşivimizde bulunsun.

AntZ

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 21 Ocak 2011, 04:36:41
abi müsait olduğun bir zamanda rapid veya hotfile'a upload etme imkanın var mı arşivimizde bulunsun.

Tabi kardeşim, direkt link veririm ayrıca,  hotfile, rapid le falan uğraşmaya gerek yok  ;)

Bu arada yayın dernek videosunun yarısında başladı, ben de yaklaşık 30 sn falan sonra kayıda girebildim, daha öncesi yok, bilginiz olsun.